Öneriler

  myGarden

  Bustan Duvar Lambası 9 W

  4000 K, Antrasit, Su Geçirmez 1648393P3 Benzer ürünler bul
  • Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

   16483/93/P3

   myGarden

   Bustan Duvar Lambası 9 W

   16483/93/P3 Benzer ürünler bul

   Güzel L şeklinde bir ışık. Birinci sınıf antrasit gri alüminyumdan üretilen bu minimalist Philips Bustan duvar apliği, duvarınıza dağınık parlak LED ışık verir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Kolay kurulum

   Kolay kurulum

   Armatür takmak bazen zor bir iş olabildiğinden bu Philips dış mekan lambasının montajını basitleştirmek için çok çaba sarf ettik. Bunun için montaj sırasında kullanacağınız sıkma anahtarını ürünle birlikte veriyoruz.

  • Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

  • 30 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   30 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle 30.000 saate kadar kullanım ömrüne sahiptir (bu değer günde ortalama 3 saatlik kullanımla 30 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya ampul değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceğinizi bilmek mükemmel bir duygu.

  • Duvar içi kısma anahtarları ile uyumlu

   Duvar içi kısma anahtarları ile uyumlu

   Duvar içi kısma anahtarıyla (dahil değildir) bu Philips ışığının parlaklığını değiştirerek odanın ambiyansını ayarlayabilir, evinizin herhangi bir özelliğini öne çıkarabilir veya daha fazlasını yapabilirsiniz.

  • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

   Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

  • Yüksek kaliteli LED ışığı

   Bu Philips lambayla sunulan LED ampul, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.