Öneriler

  myGarden

  Antelope Duvar Lambası 6 W

  4000 K, Siyah, Su Geçirmez 1732030P3 Benzer ürünler bul
  • Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

   17320/30/P3

   myGarden

   Antelope Duvar Lambası 6 W

   17320/30/P3 Benzer ürünler bul

   Siyah Philips Antelope LED dış mekan duvar apliği, dayanıklı, yüksek kaliteli sentetik malzemeden üretilmiştir. Tanıdık ilaç kutusu tasarımı, dış mekan alanlarının net aydınlatılması için her yöne bol miktarda dağınık soğuk beyaz ışık verir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

  • Yüksek kaliteli LED ışığı

   Yüksek kaliteli LED ışığı

   Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

  • Soğuk beyaz ışık

   Soğuk beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba size enerji sağlayan soğuk beyaz ışık sunar.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • IP44 - hava koşullarına dayanıklı

   IP44 - hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası, özellikle nemli dış mekanlar için tasarlanmıştır. Lambanın su geçirmezliği katı testlere tabi tutulmuştur. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu dış mekan lambası IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için idealdir.

  • 25 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   25 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan LED ampul, 13.000 açma/kapama işlemiyle 25.000 saate kadar kullanım ömrüne sahiptir (bu değer günde ortalama 3 saatlik kullanımla 25 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya ampul değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceğinizi bilmek mükemmel bir duygu.

  • Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

  Tüm teknik özellikleri gör