Öneriler

  myGarden

  Alpenglow Ayaklı/Yaya Yolu Lambası 60 W E27 Ampulsüz

  Ampul yok, Siyah, Su Geçirmez 1649630PN Benzer ürünler bul
  • Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

   16496/30/PN

   myGarden

   Alpenglow Ayaklı/Yaya Yolu Lambası 60 W E27 Ampulsüz

   16496/30/PN Benzer ürünler bul

   Bu siyah Philips Alpenglow ayaklı lambayla evinizin yolunda büyüleyici bir odak noktası oluşturun. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir ve hava koşullarına dayanıklıdır. Tek yapmanız gereken şey bahçenizin tadını çıkarmak. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Kolay kurulum

   Kolay kurulum

   Armatür takmak bazen zor bir iş olabildiğinden bu Philips dış mekan lambasının montajını basitleştirmek için çok çaba sarf ettik. Bunun için montaj sırasında kullanacağınız sıkma anahtarını ürünle birlikte veriyoruz.

  • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

   Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

  • Şık ve sıcak bir ortam oluşturun

   Bu dış mekan Duvar apliği, dış mekan alanınıza kolaylıkla uyum sağlaması ve her zaman istediğiniz atmosferi sunması için en yeni trendler ve yaşam tarzlarıyla tasarlandı.

  Tüm teknik özellikleri gör