Öneriler
  • güvenilir masa aydınlatması

   72007/92/16

   Masa lambası

   72007/92/16 Benzer ürünler bul

   Estetik bir şekilde tasarlanmış, 4 adımlı kısılabilir altın Philips Lever LED masa ışığı, ışığı en çok ihtiyacınız olan alana yönlendirmenizi sağlayan dönebilir gölgeliği bulunan şık bir alüminyum kola sahiptir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  güvenilir masa aydınlatması

  • Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

   Standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Sistemin parçası olan dahili LED

   Sistemin parçası olan dahili LED

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Entegre LED ışık kaynağı sayesinde bakım veya lamba değiştirme ile uğraşmadan evinizde mükemmel ışık ortamına sahip olabilirsiniz.

  • Parlak soğuk beyaz ışık

   Parlak soğuk beyaz ışık

   Yüksek güçlü LED kaynağı

  • Dim anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

   Dim anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

   Kısma anahtarıyla Philips LED lambaların ışık yoğunluğunu ayarlayın (birlikte verilmez). Bu sayede ışık, samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir. Philips, çeşitli duvar kısma anahtarlarını test etmiş ve LED lambalarımızla uyumluluklarını onaylamıştır. Uyumlu kısma anahtarlarının bir listesi yüklemeler ve destek bölümünde bulunabilir.

  Tüm teknik özellikleri gör