Daha fazla marka

Marvel Flaş ışığı

Örümcek Adam, mavi, LED 717674016 Benzer ürünler bul
Marvel
 • Hayal gücünü harekete geçirin

  71767/40/16

  Marvel

  Flaş ışığı

  71767/40/16 Benzer ürünler bul

  Bu Philips ve Marvel Spider-Man cep feneri, çocuğunuza karanlıkta oyun oynarken veya gece vakti ışık sağlar. Güvenli ve ısınmayan renkli tasarım, küçük ellere kolay ve konforlu bir tutuş sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hayal gücünü harekete geçirin

 • Çocuklar için

  Çocuklar için

  Bu Philips ve Marvel lamba, çocuğunuzun yatak odasında çocukların en fazla keyif aldıkları şeklinde eğlenmelerini sağlayacak, neşeli ve yaratıcı bir ortam yaratır. Çocuğunuz bu ortamda ders çalışabilir, oyun oynayabilir ya da favori Marvel karakteri ile beraber uyuyabilir. Bu lambanın tasarımı çocuğunuz için güvenlidir.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve çocuğunuzun odasına canlı renkler katar.

 • 2 adet AAA pille çalışır (piller dahil değildir)

  2 adet AAA pille çalışır (piller dahil değildir)

  Bu lamba 2 adet AAA pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilmez.

 • Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Armatürün üzerine dikkat çekmeyen bir biçimde yerleştirilen düğme ile ışığı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

 • Geceleri çocuğunuza eşlik eder

  Bu Philips ve Marvel taşınabilir ışık, çocuğunuz gece banyoya veya ebeveynlerin yatak odasına yürürken ona güvenle eşlik eder. Çocuklar için tasarlanan bu fener, çocuğunuzun eline tam oturur ve her yere kolayca taşımasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör