Daha fazla marka

Marvel 2'si 1 arada Projektör ve gece lambası

Örümcek Adam, mavi, LED 717694016 Benzer ürünler bul
Marvel
 • Hayal gücünü harekete geçirin

  71769/40/16

  Marvel

  2'si 1 arada Projektör ve gece lambası

  71769/40/16 Benzer ürünler bul

  Bu Philips ve Marvel Örümcek Adam gece lambası ve görüntü projektörü, anlattığı sihirli masallarla oğlunuzu büyüleyecek. Film makaralarından birini çevirerek Örümcek Adam'ın neşeli sahnelerini tavana yansıtın ya da alt kısımdaki güven veren gece lambasını açın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hayal gücünü harekete geçirin

 • Çocuklar için

  Çocuklar için

  Bu Philips ve Marvel lamba, çocuğunuzun yatak odasında çocukların en fazla keyif aldıkları şeklinde eğlenmelerini sağlayacak, neşeli ve yaratıcı bir ortam yaratır. Çocuğunuz bu ortamda ders çalışabilir, oyun oynayabilir ya da favori Marvel karakteri ile beraber uyuyabilir. Bu lambanın tasarımı çocuğunuz için güvenlidir.

 • Sihirli bir ortam yaratır

  Sihirli bir ortam yaratır

  Çocuğunuzun yatak odası için tasarlanan bu Philips ve Marvel taşınabilir lamba, gece lambasını sihirli görüntü projektörü ile birleştirir. Gece lambası çocuğunuzun geceleri kendini güvende hissetmesini sağlarken, projektör çocuğunuzun favori Disney karakterlerine duvarda veya tavanda hayat verir. Bu benzersiz 2'si 1 arada lamba ile çocuğunuz uyku zamanından ve anlattığınız masallardan daha fazla keyif alır. Armatüre entegre iki yönlü anahtar sayesinde gece lambası ile sihirli görüntü projektörü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve çocuğunuzun odasına canlı renkler katar.

 • Sarı ışık

  Sarı ışık

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu lamba samimi bir atmosfer için sarı ışık sunar.

 • 3 adet AA pille çalışır (piller dahil değildir)

  3 adet AA pille çalışır (piller dahil değildir)

  Bu lamba 3 adet AA pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilmez.

 • Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Bu Philips ve Marvel lamba ile birlikte 3 çark verilir. Her çarkta çocuğunuzun hayal gücünü canlandıracak 8 farklı görüntü bulunur.

Tüm teknik özellikleri gör