Öneriler
  YENİ

  LED tavan vantilatörü ışığı

  Tavan lambası

  Bliss, Altın, Kademeli Dimleme 8719514408531 Benzer ürünler bul
  • Tek armatür. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

   8719514408531

   LED tavan vantilatörü ışığı

   Tavan lambası

   8719514408531 Benzer ürünler bul

   Uzaktan kumandaya sahip Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı kullanarak özelleştirilebilir ışığı rahat bir esinti ile birleştirin. Kullanılmadığında gözden kaybolan şeffaf bıçaklar ve üç SceneSwitch ışık ayarıyla bu ışık, her alanda mükemmel bir atmosfer yaratır. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Tek armatür. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

  • Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, eviniz için, ürünle birlikte verilen uzaktan kumanda veya duvar anahtarıyla kontrol edebileceğiniz, son derece parlak ancak rahat bir ışık sunar.

   Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, eviniz için, ürünle birlikte verilen uzaktan kumanda veya duvar anahtarıyla kontrol edebileceğiniz, son derece parlak ancak rahat bir ışık sunar.

  • Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, sıkı güvenlik testlerinden geçmiştir ve diğer önemli güvenlik özelliklerinin yanı sıra düşmeye dayanıklı vidalar ve sağlam bir tasarım içerir.

   Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, sıkı güvenlik testlerinden geçmiştir ve diğer önemli güvenlik özelliklerinin yanı sıra düşmeye dayanıklı vidalar ve sağlam bir tasarım içerir.

  • Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, odadaki havayı yüksek ses olmadan sirküle eden sessiz bir motor sunar.

   Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, odadaki havayı yüksek ses olmadan sirküle eden sessiz bir motor sunar.

  • Tavanda dönen gölgelere elveda deyin: Bu fan, kullanılmadığında ışığa doğru katlanabilen ve gözden kaybolan şeffaf kanatlara sahiptir.

   Tavanda dönen gölgelere elveda deyin: Bu fan, kullanılmadığında ışığa doğru katlanabilen ve gözden kaybolan şeffaf kanatlara sahiptir.

  • Kullanışlı zamanlayıcılar

   Belirli bir süre sonra ışığınızı kapatan beş farklı zamanlayıcı arasından seçim yapın ve bunları uzaktan kumandayla ayarlayın.

  • Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, güçlü hava sirkülasyonu ve zaman içinde sürekli güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır. Tek başına veya daha hızlı soğutma için klima ile birlikte kullanın.

   Philips LED geri çekilebilir tavan vantilatörü ışığı, güçlü hava sirkülasyonu ve zaman içinde sürekli güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır. Tek başına veya daha hızlı soğutma için klima ile birlikte kullanın.

  • Hem yaz hem de kış için çalışma modları ile tüm yıl boyunca alanınızda hava sirkülasyonu için en iyi ayarları elde edeceksiniz.

   Hem yaz hem de kış için çalışma modları ile tüm yıl boyunca alanınızda hava sirkülasyonu için en iyi ayarları elde edeceksiniz.

  • Vantilatör için dinamik hız ayarları sunan Natural Breeze fonksiyonu ile evinizin her odasına bir ada esintisi getirin.

   Vantilatör için dinamik hız ayarları sunan Natural Breeze fonksiyonu ile evinizin her odasına bir ada esintisi getirin.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.