Öneriler

  LED

  Spot

  4, 7 W-50 W, GU10, Soğuk Gün Işığı 8718696829011 Benzer ürünler bul
  • Odaklanmış parlak ışık demeti ile dayanıklı LED vurgulu aydınlatma

   8718696829011

   LED

   Spot

   8718696829011 Benzer ürünler bul

   Philips LED spotlar; odaklanmış parlak ışık demeti, son derece uzun kullanım ömrü ve önemli derecede enerji tasarrufu sağlar. Bu spot, GU10 duylu 50 W'lık spotlarınız için uzun ömürlü muhteşem bir alternatiftir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Odaklanmış parlak ışık demeti ile dayanıklı LED vurgulu aydınlatma

  Ferah, enerjik bir ambiyans yaratın

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

   Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

   Tanıdık geniş açılı ışık çıkışına (36 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Gömülü lambalarda ve raylı lamba sistemlerinde kullanılabilmesinin yanı sıra mutfak, mutfak masası aydınlatması, oturma odası ve yemek odalarında kullanmak için idealdir.

  • Titreme görülmez

   Hızla ve ardı ardına titreyen ışık gözünüzü yorabilir, baş ağrısına, hatta ışığa duyarlı epilepsi hastalarının nöbet geçirmesine neden olabilir. Bu hoş olmayan durum yaşantınızın bir parçası haline gelmemelidir. LED'ler sürücü akımına çabuk yanıt verdiklerinden dolayı titreme yapabilir. Ancak Philips LED'ler, sürücü akımındaki dalgalanmaları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır ve titremeye neden olan faktörler ortadan kaldırılmıştır. En ufak bir titreme bile görmezsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör