Daha fazla marka

LED

Spot

3, 5 W (35 W), GU10 duy, Beyaz 8718291788386 Benzer ürünler bul
 • Odaklanmış parlak ışık demeti ile dayanıklı, vurgulu aydınlatma

  8718291788386
  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291788386/8718291788386_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Spot

  8718291788386 Benzer ürünler bul

  Philips LED spotlar; odaklanmış parlak ışık demeti, son derece uzun kullanım ömrü ve önemli derecede enerji tasarrufu sağlar. Bu spot, GU10 duylu 35 W'lık spotlarınız için uzun ömürlü muhteşem bir alternatiftir. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 16,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Odaklanmış parlak ışık demeti ile dayanıklı, vurgulu aydınlatma

Spot değiştirme sıkıntısını ortadan kaldırın

 • Sürekli ampul değiştirme zorluğunu ortadan kaldırın

  Sürekli ampul değiştirme zorluğunu ortadan kaldırın

  Halojen spotlar için dayanıklı bir alternatif olan Philips LED spotlar takıldıktan sonra güzel ışık demetlerini yıllar boyunca korur.

 • Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Işık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için renk görüntüleme indeksi (CRI) kullanılır. Açık havadaki doğal ışığın CRI değeri 100'dür ve diğer ışık kaynaklarının karşılaştırılmasında standart olarak kullanılır. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üstündedir. Güneş ışığının değerine yakın olan bu ampuller renkleri gerçekçi ve doğal biçimde yansıtır.

 • %90'a kadar tasarrufla çok düşük enerji tüketimi

  %90'a kadar tasarrufla çok düşük enerji tüketimi

  Geleneksel ampulleri Philips LED alternatifiyle değiştirir değiştirmez önemli enerji tasarrufu sağlayabilir ve sürdürülebilir bir gezegene katkıda bulunabilirsiniz.

 • 15 yıla kadar kullanım ömrü

  15 yıla kadar kullanım ömrü

  15.000 saate kadar kullanım ömrüne sahip olan bu Philips LED lamba istediğiniz atmosferi 15 yıla kadar korumanızı sağlar.*

 • 36º halojen ışık demeti

  36º halojen ışık demeti

  Tanıdık odaklanmış ışık çıkışının yanı sıra halojen spotlara eşdeğer görünüme ve hisse sahip olan bu LED spot hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatmaya uygundur.

 • Beyaz, enerjik ışık (3000 K)

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir.

 • Pürüzsüz yüzey ve yüksek kaliteli kaplama

  Dayanıklı olan bu LED spot yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve en son yeniliklere sahiptir. Kullanmakta olduğunuz armatürlere mükemmel biçimde uyar.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • *Günde 3 saatlik ortalama kullanım baz alınmıştır
 • **Bu lamba Philips CERTALINE 60 transformatör gibi yüksek kaliteli bir transformatör ile birlikte kullanıldığında EMC gereksinimlerini karşılar. Lambayı çalıştırmak için kullanılan transformatöre bağlı olarak performans değişebilir.