Öneriler

  LED

  Spot (Dim edilebilir)

  7 W (50 W), GU5.3, Sıcak Beyaz, Dimleme 8718696815526 Benzer ürünler bul
  • Farkı yaratan içindekilerdir

   8718696815526

   LED

   Spot (Dim edilebilir)

   8718696815526 Benzer ürünler bul

   Halojen spotlar için mükemmel bir alternatif Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Farkı yaratan içindekilerdir

  Halojen spotlar için mükemmel bir alternatif

  • Gerçek akkor benzeri sıcak beyaz ışık

   Gerçek akkor benzeri sıcak beyaz ışık

   Bu ampul, 2700 K renk sıcaklığına sahiptir ve size dinlenmek için ideal sıcak, sakin bir ortam yaratır. Bu 2700 K ışık, ev aydınlatma tasarımları için idealdir

  • Homojen ışık demeti

   Homojen ışık demeti

   Tekli Optik lens; geleneksel halojen spotlarda görülen, ışık demeti kenarında oluşan gölgeler olmadan üstün ışık demeti sağlar.

  • Halojen yansıtıcılarla benzer şekilde ve boyutta

   Halojen yansıtıcılarla benzer şekilde ve boyutta

   Estetik tasarımı ve benzer boyutlarıyla modern bir LED yansıtıcıdır. Geleneksel halojen yansıtıcılar için mükemmel ve sürdürülebilir bir alternatiftir.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Vurgulu aydınlatma ve genel amaçlı aydınlatma için mükemmeldir

   Vurgulu aydınlatma ve genel amaçlı aydınlatma için mükemmeldir

   Tanıdık bir ekstra geniş açılı ışık çıkışına (60 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Gömülü lambalarda ve raylı lamba sistemlerinde kullanılabilmesinin yanı sıra mutfak, mutfak masası aydınlatması, oturma odası ve yemek odalarında kullanmak için idealdir.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • Kısılabilir

   Bu ampul, tam ışık seviyesinin %10'una kadar kusursuz kısma efektiyle istediğiniz ambiyansı yaratmanız için çoğu kısma anahtarıyla birlikte kullanılabilir. Kısma anahtarınızın bu ampulle kullanıldığından emin olmak için lütfen kısılabilirlik uyumluluğu tablosunu kontrol edin.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.