Öneriler

  LED

  Spot (Dim edilebilir)

  5 W (35 W), GU5.3, Warm Glow, Dimleme 8718696815403 Benzer ürünler bul
  • Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

   8718696815403

   LED

   Spot (Dim edilebilir)

   8718696815403 Benzer ürünler bul

   Philips LED WarmGlow lambalar, geleneksel lambaların sıcak tonlarına varan ışık seviyelerine kadar kısmaya olanak sağlayarak kısılabilir LED'ler için yeni bir deneyim sunuyor. Ambiyansı, işlevsel aydınlatmadan davetkar ve samimi bir atmosfere değiştirebilirsiniz. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

  Işığı ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur

  • Homojen ışık demeti

   Homojen ışık demeti

   Tekli Optik lens; geleneksel halojen spotlarda görülen, ışık demeti kenarında oluşan gölgeler olmadan üstün ışık demeti sağlar.

  • Sıcak ışığa kısılabilir

   Sıcak ışığa kısılabilir

   Bu kısılabilir ampul ile 2700 K değerindeki sıcak ışığı, 2200 K değerine kısabilirsiniz. Ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

   Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

   Tanıdık geniş açılı ışık çıkışına (36 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Gömülü lambalarda ve raylı lamba sistemlerinde kullanılabilmesinin yanı sıra mutfak, mutfak masası aydınlatması, oturma odası ve yemek odalarında kullanmak için idealdir.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • Gerçek akkor benzeri sıcak beyaz ışık

   Bu ampul, 2700 K renk sıcaklığına sahiptir ve size dinlenmek için ideal sıcak, sakin bir ortam yaratır. Ev aydınlatma tasarımları için idealdir

  Tüm teknik özellikleri gör