Öneriler

  LED

  Mum

  5, 5 W - 4 W - 2 W (35 W-17 W-5 W), E14, Sıcak/Çok Sıcak/Ekstra Sıcak, Şeffaf 8718696796184 Benzer ürünler bul
  • Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

   8718696796184

   LED

   Mum

   8718696796184 Benzer ürünler bul

   Odanızın ambiyansını değiştirerek yaptığınız işe uygun hale getirin. Philips SceneSwitch LED mumla ayarı parlak ışıktan doğal ışığa ve huzurlu, sıcak loş ışığa kolayca değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız, mevcut anahtarınızdır. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

  Kısma anahtarı gerekmez

  • Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Kutusundan çıkar çıkmaz farklı ihtiyaçlarınıza ve ruh hallerinize uyacak şekilde çeşitli mükemmel ışık sahneleri sunar. Akıllı ampul özelliği sayesinde, kısma anahtarı veya diğer ek kurulumları gerekmez. Ampulünüzü bu Scene Switch ampul ile değiştirdiğinizde mevcut duvar anahtarınızı kullanarak farklı sahneler arasında geçiş yapabilirsiniz. En düşük düzeyde yatırım ve çabayla en yüksek düzeyde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık ambiyansı yaptığınız işe ve ruh halinize uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Lambayı varsayılan fabrika ayarına döndürme

   Lambayı varsayılan fabrika ayarına döndürme

   Birden fazla lamba kullanılıyorsa ve bu lambalar artık senkronize değilse lambaları varsayılan fabrika ayarına döndürmek için anahtarı 1 saniye içinde açıp tekrar kapatın.

  • Lamba, son ayarınızı hatırlayabilir

   Lamba, son ayarınızı hatırlayabilir

   Bu Scene Switch lamba, anahtar 6 saniyeden uzun süre kapalı olduğunda son ışık ayarınızı hatırlayan bir dahili bellek çipine sahiptir. Etkinlikler arasında sık geçiş yapmazsanız ışık, tekrar açtığınızda en sevdiğiniz modda olur.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • 2700 K, 2500 K, 2200 K ışık ayarı

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak, samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller ise daha enerjik bir ışık verir. Bu yeni Scene Switch ampuller, işlevsel ışıklandırmadan doğal ışığa ve samimi, sıcak, kısık ışığa geçmenize olanak tanır. Işık seviyeleri %100, %40, %10 arasında değişebilir. Artık çeşitli görevler için odanızı kolayca özelleştirebilir veya ruh halinize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.