Öneriler

  LED

  Glob

  13, 5 W (100 W), E27, Beyaz ışık, Kısılamayan 8718696743010 Benzer ürünler bul
  • Mükemmel ışık kalitesiyle parlak LED aydınlatma

   8718696743010

   LED

   Glob

   8718696743010 Benzer ürünler bul

   Philips LED globlar; soğuk beyaz ışık, son derece uzun ömür ve anında fark edebileceğiniz önemli derecede enerji tasarrufu sağlar. Saf ve şık tasarımıyla bu glob, geleneksel mat globunuz için mükemmel bir alternatiftir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Mükemmel ışık kalitesiyle parlak LED aydınlatma

  Ferah, enerjik bir ambiyans yaratın

  • Işık hakkında bilgi edinin

   Işık hakkında bilgi edinin

   Renk sıcaklığı: ışıkların farklı renk sıcaklıkları bulunabilir, bu değer Kelvin (K) adı verilen birimlerle gösterilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak ve daha sakin bir ışık yaratırken, daha yüksek Kelvin değerine sahip ampuller soğuk ve daha enerji verici bir ışık üretir. CRI: renk oluşturma dizini (CRI) bir ışık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için kullanılır. Doğal günışığının CRI değeri 100'dür. Philips LED ampullerin CRI değeri daima 80'in üzerindedir, bu da renklerin gerçek ve doğal görünmesini sağlar.

  • Soğuk günışığı

   Soğuk günışığı

   Bu ampul, 6500 K renk sıcaklığına sahiptir ve bu değer, bu ampul kategorisindeki en yüksek renk sıcaklığıdır. Bu nedenle size, doğal günışığına en yakın aydınlatma etkisini sunar. Bu, her ayrıntıya odaklanmanıza ve her ayrıntıyı deneyimlemenize olanak verir.

  • Günlük kullanım için basit LED

   Günlük kullanım için basit LED

   Philips'in günlük kullanım LED'leri, temel aydınlatma ihtiyaçlarınız için idealdir. Güzel bir ışık ve uygun fiyatlı bir LED'den beklediğiniz güvenilir performansı sunar.

  • Halojen globlarla benzer şekilde ve boyuta sahiptir

   Halojen globlarla benzer şekilde ve boyuta sahiptir

   Estetik tasarımı ve benzer boyutlarıyla modern aydınlatma sağlayan bir LED globdur. Geleneksel halojen globlar için mükemmel ve sürdürülebilir bir alternatiftir.

  • Açıldığı anda aydınlatma

   Açıldığı anda aydınlatma

   Beklemenize gerek yok: Philips LED ampuller, açıldıkları anda tam parlaklık seviyesinde ışık verir. Düğmeye bastığınız anda odanız tamamen aydınlanır. Yavaş açılma veya ışığın artmasını bekleme söz konusu değildir.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Morötesi veya Kızılötesi yok

   Morötesi veya Kızılötesi yok

   Ampulde ısı yayılmasına neden olan kızılötesi bir bileşen yoktur. Ayrıca mor ötesi bir bileşen de yoktur. Bu iki özellik sayesinde ampul, kumaşın veya başka eşyaların renginin solmasına neden olmaz.

  Tüm teknik özellikleri gör