Öneriler

  LED

  Ampul

  5-2, 5-1 W (40-18-9 W), E14, Sıcak/Çok Sıcak/Ekstra Sıcak, Dim edilemez 8718696809754 Benzer ürünler bul
  • Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

   8718696809754

   LED

   Ampul

   8718696809754 Benzer ürünler bul

   Odanızın ambiyansını değiştirerek yaptığınız işe uygun hale getirin. Philips SceneSwitch LED lambayla ayarı parlak ışıktan doğal ışığa ve huzurlu, sıcak bir aydınlatmaya kolayca değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız, mevcut anahtarınızdır. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

  Kısma anahtarı gerekmez

  • Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Kutusundan çıkar çıkmaz farklı ihtiyaçlarınıza ve ruh hallerinize uyacak şekilde çeşitli mükemmel ışık sahneleri sunar. Akıllı ampul özelliği sayesinde, kısma anahtarı veya diğer ek kurulumları gerekmez. Ampulünüzü bu Scene Switch ampul ile değiştirdiğinizde mevcut duvar anahtarınızı kullanarak farklı sahneler arasında geçiş yapabilirsiniz. En düşük düzeyde yatırım ve çabayla en yüksek düzeyde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık ambiyansı yaptığınız işe ve ruh halinize uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Lamba, son ayarınızı hatırlayabilir

   Lamba, son ayarınızı hatırlayabilir

   Bu Scene Switch lamba, anahtar 6 saniyeden uzun süre kapalı olduğunda son ışık ayarınızı hatırlayan bir dahili bellek çipine sahiptir. Etkinlikler arasında sık geçiş yapmazsanız ışık, tekrar açtığınızda en sevdiğiniz modda olur.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • 2700 K, 2500 K, 2200 K ışık ayarı

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak, samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller ise daha enerjik bir ışık verir. Bu yeni Scene Switch ampuller, işlevsel ışıklandırmadan doğal ışığa ve samimi, sıcak, kısık ışığa geçmenize olanak tanır. Işık seviyeleri %100, %40, %10 arasında değişebilir. Artık çeşitli görevler için odanızı kolayca özelleştirebilir veya ruh halinize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör