Daha fazla marka

  LED

  Ampul

  8 W (60 W), E27, Soğuk Beyaz/ Sıcak Beyaz 8718696598375 Benzer ürünler bul
  • Bir ampul. Sizin anahtarınız. İki renkli ayar.

   8718696598375

   LED

   Ampul

   8718696598375 Benzer ürünler bul

   Yaptığınız işe uygun bir ambiyans için odanızı değiştirin. Philips SceneSwitch LED ampulle, sıcak parlak ışıktan doğal ışığa ve samimi, soğuk ve enerji verici bir ışığa kadar ayarı kolayca değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan mevcut anahtarınızdır. Tüm faydaları görün

  • Bir ampul. Sizin anahtarınız. İki renkli ayar.

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.
  • Bir ampul. Sizin anahtarınız. İki renkli ayar.

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Bir ampul. Sizin anahtarınız. İki renkli ayar.

  Kısma anahtarı gerekmez

  • Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

   Kutusundan çıkar çıkmaz farklı ihtiyaçlarınıza ve ruh hallerinize uyacak şekilde çeşitli mükemmel ışık sahneleri sunar. Akıllı ampul özelliği sayesinde, kısma anahtarı veya diğer ek kurulumları gerekmez. Ampulünüzü bu Scene Switch ampul ile değiştirdiğinizde mevcut duvar anahtarınızı kullanarak farklı sahneler arasında geçiş yapabilirsiniz. En düşük düzeyde yatırım ve çabayla en yüksek düzeyde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık ambiyansı yaptığınız işe ve ruh halinize uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Lambayı varsayılan fabrika ayarına döndürme

   Lambayı varsayılan fabrika ayarına döndürme

   Birden fazla lamba kullanılıyorsa ve bu lambalar artık senkronize değilse lambaları varsayılan fabrika ayarına döndürmek için anahtarı 1 saniye içinde açıp tekrar kapatın.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

   LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

  • Işık hakkında bilgi edinin

   Işık hakkında bilgi edinin

   Renk sıcaklığı: ışıkların farklı renk sıcaklıkları bulunabilir, bu değer Kelvin (K) adı verilen birimlerle gösterilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak ve daha sakin bir ışık yaratırken, daha yüksek Kelvin değerine sahip ampuller soğuk ve daha enerji verici bir ışık üretir. CRI: renk oluşturma dizini (CRI) bir ışık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için kullanılır. Doğal günışığının CRI değeri 100'dür. Philips LED ampullerin CRI değeri daima 80'in üzerindedir, bu da renklerin gerçek ve doğal görünmesini sağlar.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • Işık rengini mevcut duvardaki anahtarı kullanarak değiştirebilirsiniz

   Duvardaki anahtarla gün ışığına benzeyen ışık rengini sizi rahatlatacak sıcak ve samimi bir renge dönüştürerek bambaşka bir ambiyans yaratabilirsiniz. Odanızı çeşitli etkinlikler için özelleştirmek veya ruh halinize uygun hale getirmek artık çok kolay.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.