Öneriler

  LED

  Ampul

  5 W (40 W), E27, Soğuk beyaz 8718696577790 Benzer ürünler bul
  • Ev için son teknoloji LED ampul

   8718696577790
   daha fazla bilgi için şunu indirin: here

   LED

   Ampul

   8718696577790 Benzer ürünler bul

   Philips LED ampuller; beyaz ışık, son derece uzun ömür ve anında fark edebileceğiniz önemli derecede enerji tasarrufu sağlar. Saf ve zarif tasarımıyla bu ampul, geleneksel mat ampulleriniz için mükemmel bir alternatiftir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Ev için son teknoloji LED ampul

  Ferah, enerjik bir ambiyans yaratın

  • Günlük kullanım için basit LED

   Günlük kullanım için basit LED

   Philips'in günlük kullanım LED'leri, temel aydınlatma ihtiyaçlarınız için idealdir. Güzel bir ışık ve uygun fiyatlı bir LED'den beklediğiniz güvenilir performansı sunar.

  • Anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu yapın

   Tüm Philips enerji tasarruflu aydınlatmalar, anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu sağlar. Kullanım ömürleri boyunca daha az kW kullanırlar ve bu sayede daha düşük bir elektrik faturasının da gelmesini sağlarlar. Enerji tasarrufunun düzeyi, lambanın türüne ve teknolojiye göre değişiklik gösterir.

  • Yumuşak, rahat bir aydınlatma sağlar

   Bu ampul yakıldığında, bir akkor ampule benzer şekilde ortamın her yerini aydınlatır. Kumaş ve mobilyaları soldurmayan yumuşak beyaz bir ışık vererek rahat bir ortam yaratır. Verdiği yumuşak, beyaz ışığın yanı sıra, genel oda aydınlatması için mükemmel olan geniş bir ışık demeti yayar.

  Tüm teknik özellikleri gör