Daha fazla marka

LED

Ampul (Kısılabilir)

9 W (60 W), E27 duy, Sıcak Beyaz, Kısılabilir 8718699592493 Benzer ürünler bul
 • Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

  8718699592493

  LED

  Ampul (Kısılabilir)

  8718699592493 Benzer ürünler bul

  Philips LED WarmGlow lambalar, geleneksel lambaların sıcak tonlarına varan ışık seviyelerine kadar kısmaya olanak sağlayarak kısılabilir LED'ler için yeni bir deneyim sunuyor. Ambiyansı, işlevsel aydınlatmadan davetkar ve samimi bir atmosfere değiştirebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

Işığı ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur

 • Sıcak ışığa kısılabilir

  Sıcak ışığa kısılabilir

  Bu kısılabilir ampul ile 2200 K değerindeki sıcak ışığı, 2700 K değerine kısabilirsiniz. Ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur.

 • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 25 yıla kadar dayanır

  Uzun kullanım ömürlü ampuller - 25 yıla kadar dayanır

  25.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 25 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

 • Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

  Cüzdanınız ve gezegeniniz için daha iyi

  LED teknolojisi, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Böylece kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çevreyi korumaya da yardımcı olur.

 • Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Işık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için renk görüntüleme indeksi (CRI) kullanılır. Açık havadaki doğal ışığın CRI değeri 100'dür ve diğer ışık kaynaklarının karşılaştırılmasında standart olarak kullanılır. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üstündedir. Güneş ışığının değerine yakın olan bu ampuller renkleri gerçekçi ve doğal biçimde yansıtır.

 • Gözlerinizi rahatlatmak için tasarlandı

  Gözlerinizi rahatlatmak için tasarlandı

  Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

 • Gerçek akkor benzeri sıcak beyaz ışık

  Bu ampul, 2700 K renk sıcaklığına sahiptir ve size dinlenmek için ideal sıcak, sakin bir ortam yaratır. Ev aydınlatma tasarımları için idealdir

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gözlerini yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.