Öneriler

  LED

  Ampul (Dim edilebilir)

  8, 5 W (60 W), E27, Loş Işık, Dimleme 8718696810712 Benzer ürünler bul
  • Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

   8718696810712

   LED

   Ampul (Dim edilebilir)

   8718696810712 Benzer ürünler bul

   Philips LED WarmGlow lambalar, geleneksel lambaların sıcak tonlarına varan ışık seviyelerine kadar kısmaya olanak sağlayarak kısılabilir LED'ler için yeni bir deneyim sunuyor. Ambiyansı, işlevsel aydınlatmadan davetkar ve samimi bir atmosfere değiştirebilirsiniz. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

  Işığı ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur

  • Sıcak ışığa kısılabilir

   Sıcak ışığa kısılabilir

   Bu kısılabilir ampul ile 2700 K değerindeki sıcak ışığı, 2200 K değerine kısabilirsiniz. Ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur.

  • Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü sayesinde ampullerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Canlı renkler için yüksek renk geriverimi (CRI 80)

   Canlı renkler için <gt/> yüksek renk geriverimi (CRI 80)

   Işık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için renk görüntüleme indeksi (CRI) kullanılır. Açık havadaki doğal ışığın CRI değeri 100'dür ve diğer ışık kaynaklarının karşılaştırılmasında standart olarak kullanılır. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üstündedir. Güneş ışığının değerine yakın olan bu ampuller renkleri gerçekçi ve doğal biçimde yansıtır.

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • Gerçek akkor benzeri sıcak beyaz ışık

   Bu ampul, 2700 K renk sıcaklığına sahiptir ve size dinlenmek için ideal sıcak, sakin bir ortam yaratır. Ev aydınlatma tasarımları için idealdir

  • Standart akkor ampullerle benzer bir şekle ve boyuta sahiptir

   Göz alıcı tasarıma ve tanıdık biçime sahip, enerji tasarrufu sağlayan bu LED ampul, geleneksel akkor ampuller için sürdürülebilir ideal alternatiftir.

  • Vintage tarzı, modern LED teknolojisi

   LED Classic ampuller, standart LED enerji tasarrufu teknolojisine dayanır. Artık son teknolojiye sahip, vintage tasarımla birleştirilmiş bu retro tarzı ampulün keyfini çıkarabilirsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.