Daha fazla marka

  Kısılabilir LED

  Zesta dörtlü spot lamba

  Kısılabilir lamba, Ambiyans oluşturmak için mükemmeldir, Nazik LED, gözlerinizi rahatsız etmez, Yüksek kaliteli malzeme 564943116 Benzer ürünler bul
  • Parlak ışıktan yumuşak ışığa, pürüzsüz kısma

   56494/31/16

   Kısılabilir LED

   Zesta dörtlü spot lamba

   56494/31/16 Benzer ürünler bul

   Bazen yaptığınız işe uygun bir ambiyans değişikliği istersiniz. Philips LED kısılabilir spotlar ile aydınlatmayı, günlük işler için işlevsel parlaklıktan rahatlama vakti için yumuşak bir ışığa, aradığınız doğru ışık seviyesine sorunsuzca kısabilirsiniz. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Parlak ışıktan yumuşak ışığa, pürüzsüz kısma

  LED kısma anahtarlarının çoğu ile çalışır

  • Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Gözlerinizin rahatlığı için tasarlandı

   Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

  • %100 parlak ışıktan %10 yumuşak ışığa kadar pürüzsüzce kısar

   Odanızın ambiyansını, yaptığınız şeye uygun hale getirin. Philips Kısılabilir LED spotlarla kısma anahtarınızı çevirerek ışık parlaklığını kolayca ayarlayabilirsiniz. İşlevsel faaliyetler için %100 parlak ışık kullanırken boş zamanlarınızda rahatlamak için %10 yumuşak ışığa kadar pürüzsüz bir şekilde kısın.

  • Yüksek ışık çıkışı - 2000 lumen

   Evinizi yüksek kaliteli ışıkla aydınlatın

  • Entegre LED lamba

   Bu spotta, en iyi ıșık çıkıșını sağlayan kaliteli entegre LED lamba vardır.

  • 5 yıl garantiyle içiniz rahat etsin

   Tüm spot ışıklarımız dayanıklılık esas alınarak üretilmiştir. Uzun ömürlü ve kaliteli aydınlatmanın keyfini her gün çıkarabilmeniz için, ürünün tamamı 5 yıl tam garantiye sahiptir.

  • 30 yıla varan lamba kullanım ömrü

   LED ışıklar daha uzun ömürlüdür ve ışık kaynağınızı sıkça değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu, israfı önemli ölçüde azaltırken uzun vadede tasarruf etmenizi de sağlar.

  • Enerji tasarrufu yaparken kaliteli LED ışıktan yararlanın

   LED ışıklar aynı ışık çıkışına sahip geleneksel lambalara kıyasla %80'e varan enerji tasarrufu sağlar. Philips LED lamba veya ampul aldığınızda paradan tasarruf etmeye hemen başlarsınız. LED ışık ile değiştirdiğiniz her bir ışık kaynağı için yatırımınızın karşılığını daha düşük elektrik faturalarıyla hemen görürsünüz.

  • Açıldığı anda parlak ışık sağlar

   Philips LED spotlar ile beklemenize gerek yoktur. Açıldıktan hemen sonra tam parlaklık düzeyine ulaşırlar. Gerçek akkoru andıran sıcak beyaz ışıkları rahat ve cazip bir atmosferi anında oluşturur.

  • Sıcak beyaz ışık, rahat bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur

   Işık, Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıklarına sahip olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak, rahatlatıcı bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller soğuk ve daha enerjik bir ışık verir.

  • Vurgulu aydınlatma için mükemmel ışık demeti

   Tanıdık bir geniş açılı ışık çıkışına (40 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Mutfak, oturma odası ve yemek odasında kullanmak için idealdir.

  • Maksimum esneklik için ayarlanabilir spot başı

   Bu ayarlanabilir spot başı, ışığı en çok ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Uzun ömürlü, kaliteli malzeme

   Bu spot lamba uzun ömürlü, kaliteli malzemelerle ve üstün işçilikle üretildi. Bu özellikleri, evinizi yıllar boyunca sağlam ve dayanıklı bir ürünle aydınlatmanızı sağlar.

  Tüm teknik özellikleri gör