Daha fazla marka

  Genie

  Tüplü enerji tasarruflu ampul

  23 W (100 W), E27, Sıcak Beyaz, Kısılamayan 8727900897135 Benzer ürünler bul
  • Küçük, güçlü, güzel ışık

   8727900897135

   Genie

   Tüplü enerji tasarruflu ampul

   8727900897135 Benzer ürünler bul

   Bu Philips enerji tasarruflu tüplü lamba ilk yıl içinde kendisini amorti eder ve sonraki yıllarda da faturalarınızı azaltmaya devam eder. Çoğu armatüre sığacak kadar küçüktür ve evinizdeki her noktaya sıcak, parlak ışık verir. Tüm faydaları görün

   Önerilen perakende satış fiyatı: 12,99 TL

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Küçük, güçlü, güzel ışık

  Kompakt, yüksek kaliteli parlak ışık

  • Parlak ışık veren kompakt tasarım

   Parlak ışık veren kompakt tasarım

   Bu Philips enerji tasarruflu ampul, evinizde ekstra parlak ışık gereken her yere sığacak kadar küçüktür. Dar armatürler için idealdir.

  • %80'e varan enerji tasarrufu

   %80'e varan enerji tasarrufu

   Bu ampul geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

  • Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

   Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

   Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 10 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
  • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.