Öneriler

  Fonksiyonel

  Tavan lambası

  Cinnabar, Beyaz 8718696122792 Benzer ürünler bul
  • Gözünüzü yormayan rahat LED ışık

   8718696122792

   Fonksiyonel

   Tavan lambası

   8718696122792 Benzer ürünler bul

   Philips LED armatürleri gözlerinizin rahatlığı için tasarlanmış ışık sağlar. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Gözünüzü yormayan rahat LED ışık

  Gözlerinizi yormayan EyeComfort ile

  • EyeComfort: Gözleri yormayan ışık

   Düşük kaliteli ışık göz yorulmasına neden olabilir. Çoğumuz iç mekanda zaman geçirirken evinizi düzgün aydınlatmak artık her zaman olduğundan daha önemli. Ürünlerimiz EyeComfort gereksinimlerini yerine getirmek için titreşim, stroboskobik efekt, parlama, renk işleme ve dimleme efektleri dahil en sıkı test kriterlerini karşılar. Philips LED ampuller sadece gözü yormayan ışık sunmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım ömürleri boyunca bu şekilde kalarak on yıldan fazla süre boyunca sürekli ışık kalitesi, çıkış ve renk sağlar. Gözlerinizi yormayan ışığa geçin. Gözleriniz size teşekkür edecek.

  • 15.000 saate kadar uzun kullanım ömrü

   Philips LED teknolojisi ürününüzün ömrünü 15.000 saate kadar uzatır.

  • Temizlemesi kolay

   Pürüzsüz ve temizlemesi kolay malzemeler evinizin her zaman zeminden tavana çekici görünmesi anlamına gelir.

  • Kolay kurulum

   Artık kurulum sırasında sorun yaşamayacaksınız. Duvara veya tavana sıkıca sabitlemeniz veya asmanız ve fişini takmanız yeterlidir, bu aydınlatma armatürü artık yanmaya hazırdır.

  • Bu tavan lambası, genel aydınlatma deneyiminizi geliştirmek için ışığı akıllıca yeniden dağıtan İç İçe Optik teknolojisine sahiptir. Bu armatürün lensi, ışığı yayan ve eşit şekilde dağıtan, gözü yormayan hale getiren bir piramit mikro yapıya sahiptir.

   Bu tavan lambası, genel aydınlatma deneyiminizi geliştirmek için ışığı akıllıca yeniden dağıtan İç İçe Optik teknolojisine sahiptir. Bu armatürün lensi, ışığı yayan ve eşit şekilde dağıtan, gözü yormayan hale getiren bir piramit mikro yapıya sahiptir.

  Tüm teknik özellikleri gör