Öneriler

  Economy

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  12 W (58 W), E27 duy, Soğuk gün ışığı 8710163406145 Benzer ürünler bul
  • Az harcayın, çok tasarruf yapın

   8710163406145

   Economy

   Spiral enerji tasarruflu ampul

   8710163406145 Benzer ürünler bul

   Aradığınız kompakt tasarımlı, basit bir enerji tasarruflu ampul ise paranızın karşılığını en iyi verecek seçenek bu Philips Economy ampuldür. 6 yıla kadar kullanım ömrüne sahip olan bu kompakt ampul, %80'e kadar enerji ve para tasarrufunda bulunur. Tüm faydaları görün

   Önerilen perakende satış fiyatı: 11,90 TL

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Az harcayın, çok tasarruf yapın

  Uygun fiyata Philips kalitesi

  • %80'e varan enerji tasarrufu

   %80'e varan enerji tasarrufu

   Bu ampul geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

  • Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

   Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

   Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 6 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
  • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.