Öneriler

  Ecomoods

  Duvar apliği

  Skies, antrasit 8719514385320 Benzer ürünler bul
  • Tarz içinde tasarruf edin

   8719514385320

   Ecomoods

   Duvar apliği

   8719514385320 Benzer ürünler bul

   Bu zarif, antrasit Philips tavan lambası, sizi ışığın altında güzel bir kitap okumaya davet ediyor. Enerji tasarruflu sıcak beyaz ışık sağlayan bu lambayla bahçenizin veya terasınızın etkileyiciliğini hemen artırın. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Tarz içinde tasarruf edin

  • Yumuşak, sıcak beyaz hafif ışık

   Yumuşak, sıcak beyaz hafif ışık

   Philips dış mekan; güzel, yumuşak ve sıcak bir ışık oluşturan dış mekan lambaları serisidir. Işık renk sıcaklığı 2700 Kelvin'dir. Ayrıca, net görüş için yeterince ışık sağlar; böylece dış mekanınızı saatler boyunca istediğiniz şekilde kullanabilir ve gece boyunca güvenli olacağını bilerek rahat edebilirsiniz.

  • Ultra uzun ampul ömrü

   Ultra uzun ampul ömrü

   20.000 saate kadar ultra uzun ampul ömrüne sahip Philips ampul.

  • Duvara ve tavana montaja uygun

   Duvara ve tavana montaja uygun

   Bu lambayı tercihinize göre duvar apliği veya tavan lambası olarak monte edebilirsiniz.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Çağdaş tarz için tercihiniz

   Avrupa'da tasarlanan bu lamba, çağdaş dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

  • Dış mekan tavan lambaları için tercihiniz

   Evinizin girişini veya terasınızı aydınlatmak için ideal olan bu tavan lambasıyla dış alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

  • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

   Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

  • Her uygulama için kolay kurulum

   Kolay kurulabilecek biçimde tasarlanan bu lamba ve bağlantı parçaları, sıkma anahtarı ve sıkma vidası gibi kurulum için gerekli olan faydalı öğelerle birlikte verilir. Ürünü kurabileceğiniz yerler ve IP su geçirmezlik sınıfı ile ilgili bilgiler, talimatlarda açıkça belirtilmiştir.

  Tüm teknik özellikleri gör