Daha fazla marka

Öneriler

  Daire

  Dairesel enerji tasarruflu ampul

  24 W (118 W), E27 duy, Beyaz ışık 8711500317056 Benzer ürünler bul
  • Gerçekten etkili yuvarlak lamba

   8711500317056

   Daire

   Dairesel enerji tasarruflu ampul

   8711500317056 Benzer ürünler bul

   Philips enerji tasarruflu yuvarlak lambalar özel uygulamalar için özel bir şekle sahiptir. Bu kısa lambalar dar yerlere kolayca sığar ve ekstra ışık verir. %80'e kadar enerji ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Tüm faydaları görün

   Önerilen perakende satış fiyatı: 20,99 TL

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Gerçekten etkili yuvarlak lamba

  Mükemmel ışık dağıtımı

  • %80'e varan enerji tasarrufu

   %80'e varan enerji tasarrufu

   Bu ampul geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

  • Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

   Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

   Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 6 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
  • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.