Öneriler

  Ampul (Dim edilebilir)

  9 W-60 W, E27, Dimleme 8718699645823 Benzer ürünler bul
  • Ne kadar kısarsanız, ışık o kadar sıcak olur.

   8718699645823

   Ampul (Dim edilebilir)

   8718699645823 Benzer ürünler bul

   Philips WarmGlow LED'ler, günlük ışığınızı geleneksel lambaların rahat tonlarına kadar kısabilmenizi sağlar. Böylece ne kadar kısarsanız, ışık o kadar sıcak görünür. Bu özellik, bu LED'leri kısıldığında sadece daha az parlak hale gelen kısılabilir standart LED'lerden ayırır. Ayrıca WarmGlow lambalar artık, doğal ışıkla karşılaştırılabilen ve evinizin gerçek renklerini görmenize yardımcı olan 90 Renk Oluşturma Dizini ile geliştirilmiştir. İster akşamları kanepede rahatlıyor olun ister gününüze parlak bir başlangıç yapıyor olun, Philips WarmGlow LED'ler ihtiyaçlarınıza uyan, doğru ışığa sahiptir. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Ne kadar kısarsanız, ışık o kadar sıcak olur.

  Gözlerinizi yormayan EyeComfort ile.

  • Uzun kullanım ömürlü tüpler - 15 yıla kadar dayanır

   Uzun kullanım ömürlü tüpler - 15 yıla kadar dayanır

   15.000 saate varan kullanım ömrü ile, tüplerinizi sık sık değiştirme zahmetinden kurtulun ve 15 yıl boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün keyfini çıkarın.

  • Standart akkor ampullerle benzer bir şekle ve boyuta sahiptir

   Göz alıcı tasarıma ve tanıdık biçime sahip, enerji tasarrufu sağlayan bu LED ampul, geleneksel akkor ampuller için sürdürülebilir ideal alternatiftir.

  • Sıcak ışığa kısılabilir

   Bu kısılabilir ampul ile 2200 K değerindeki sıcak ışığı 2700 K değerine kısabilirsiniz. Ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur.

  Tüm teknik özellikleri gör