Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler


  Ne diyorsak o!

  Meson Led Gömme Spot

  Ne diyorsak o!


  Philips Meson Essential LED gömme spot ailesi eski gömme spotlarınızı kolayca değiştirerek LED teknolojisinin verimliliği, tasarrufu ve konforunun keyfini çıkarmanız için tasarlandı. Entegre sürücüsü, vida gerektirmeyen kurulumu ve dayanıklı metal klipsleri ile değişim çok kolay. Meson ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini tüm alanlarınızda çıkarabilirsiniz.
   

  Kutu üzerinde gördüğünüz A+ kategorisindeki enerji sınıfındaki ışık değerleri sayesinde, eski spotlarınıza göre %85’e varan enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor. Kamaşma önleyici difüzörü ile ışık düzgün yayılırken göz sağlığınız Philips kalitesinin güvencesi altına alınıyor.

  Meson LED gomme spot, eski spotlarınıza göre %85’e varan enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor.
  Meson LED spotun tak çalıştır mekanizması ile hızlı montaj ve kurulum ile zamandan tasarruf edin.

  Entegre sürücü ile kolay montaj

   

  Meson Essential LED Gömme Spot ürün ailesi sürücüsü ürünün üzerinde entegre olarak size sunulmaktadır. Bu sayede ilave sürücü almanıza, veya  sürücü ile gömme spot arasında ayrıca kablolama yapmanıza gerek yoktur. Tak çalıştır mekanizması ile hızlı montaj ve kurulum ile zamandan tasarruf edin.

  Meson Essential LED Gömme Spot 940 lümen ışık akısını ekstra geniş difüzörü ile birlikte sunuyor.

  Yüksek lümen değeri

   

  Philips Aydınlatma olarak size kutu üzerinde gördüğünüz yüksek  lümen değerlerini garanti ediyoruz! 4’’ Meson Essential LED Gömme Spot 940 lümen ışık akısını ekstra geniş difüzörü ile birlikte sunuyor. A+ kategorisindeki enerji sınıfı sayesinde, eski spotlarınıza göre %85’e varan enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor.

  Tüm uygulamalar için ideal

   

  Meson Essential LED spot ailesinin farklı boyut, watt ve ışık rengi seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek yüksek ışık değerlerinin keyfini tüm alanlarınızda çıkarabilirsiniz. Ev, kuaför salonu, ofis ve işyerlerindeki LED dönüşümü için idealdir.

  Kılavuzlar ve Belgeler

  En yakın
  distribütörü veya  ortağınızı bulun   En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.
   
  nereden-satın-alınır