Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler
  LED-Lighting-for-the-home

  Evlere yönelik LED Aydınlatma

   

  Doğal güneş ışığının parlaklığını ve sıcaklığını evinize getirin ve Philips LED Aydınlatma dünyasıyla buluşun. Ürünler, tavsiyeler, fikirler ve rehberlik için LED aydınlatma yenilikleri dünyası parmaklarınızın ucunda. İyi konumlandırılmış dış mekan aydınlatması bahçe tasarımınıza yeni bir boyut katarken, ambiyans aydınlatması veya vurgu aydınlatması için kullanılan spot lamba evinize sıcaklık ve doğal ışıltı getirir. Kontrastın gücünü kullanın ve aydınlatmanın iç ve dış mekanlarınıza nasıl çarpıcı bir tasarım estetiği sunabileceğini keşfedin. Parlak, beyaz ve sarı renk seçeneğine sahip enerji tasarruflu Philips LED lambalar evinize yönelik modern aydınlatmada bir devrim gerçekleştiriyor.

  Professional-Lighting

  Profesyonel Aydınlatma

   

  Dünyanızı ışık ile şekillendirin. LED teknolojisi daha verimli çalışmanıza, iyi hissetmenize ve müşterilerinize daha fazlasını sunmanıza yardımcı olur. LED lambalar ile hoş ve verimli bir çalışma ortamı yaratın. LED spot lambalar ile perakende ürünlerin kalitesini vurgulayın. Dış mekanlara LED projektör lambalar yerleştirerek uzaktan geçen insanların ilgisini seçin. Olanaklar sınırsız, yaratıcılığınızı konuşturun.

  Aydınlatma yoluyla insanların yaşamlarını geliştirme taahhüdümüz, enerji tasarrufu sağlamak, mutluluğu artırmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çözümler üretilmesinde öncü rol oynamamıza yardımcı olmaktadır. İnsanların sitemizi ziyaret ederek LED aydınlatmanın hayatlarını nasıl geliştireceğini görmeleri için uzmanlığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

  Lumiled'leri keşfedin

  Net, odaklanmış, parlak. Uzun ömürlü. Aydınlatma projelerinize yeni bir boyut katan canlı renkler. Lider LED lambalarımızın sağladığı avantajlar sizlere ürünlerinizi geliştirmek ve müşterilerinizi memnun etmek için sayısız fırsat sunuyor. Projelerinizdeki karmaşıklığı ortadan kaldıran verimlilik için tasarlanmış birimler ve uygun maliyetli Lumiled’ler  tasarruf etmenize yardımcı olur. En zorlu şartlara uyum sağlayan LED lambaları geliştirmek için dünya çapındaki OEM müşterileri ile birlikte çalışmaktayız. Parmaklarımızın ucundaki zengin uzmanlık sayesinde LED aydınlatmayla ilgili ihtiyacınız olan her şeyi sitemizde bulacaksınız.