Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Dim edilebilir LED ampullerin çok yönlülüğünü deneyimleyin

  Kısma anahtarıyla veya kısma anahtarı olmadan, istediğiniz modu yaratın

   

  Işıklarınızın parlaklığını ayarlayabilmek, evinizde istediğiniz zaman kusursuz atmosferi yaratmanızı sağlar. Geniş dim edilebilir LED ampul yelpazemiz, kısma anahtarlı odalarınız için mükemmel ışığı bulmanızı kolaylaştırır. Güvendiğiniz markanın kaliteli ışıkları ve görsel konforu sizinle. Tüm Philips dim edilebilir LED ampuller, düşük ışık seviyelerinde bile titreme veya vızıltı sesi olmadan tutarlı bir çıktı sağlayarak EyeComfort kriterlerini karşılar.

  Üç tür dim etme arasından seçim yapın:

  WarmGlow, SceneSwitch ve Akıllı aydınlatma

   

  LED sayesinde, kısma anahtarınız olmasa bile ışıklarınızı dim edebilirsiniz. Üç farklı dim edilebilir LED ampul türü sunuyoruz: Kısma anahtarlı standart dim etme, mevcut ışık anahtarınızla SceneSwitch dim etme ve uygulamayla dim edilen Akıllı Aydınlatma. Tüm LED'ler dim edilemez; bu nedenle, sizin için doğru olan dim edilebilir ampulü bulmak üzere ambalaja baktığınızdan emin olun.

  Oturma odasında dim edilmiş ampulle loş ışığın keyfini çıkaran insanlar

  WarmGlow

   

  Uyumlu bir kısma anahtarıyla klasik şekilde dim edin. Loş ışık efektiyle birlikte standart dim edilebilir LED ve dim edilebilir LED modellerinde mevcuttur. Sizin için en iyi seçeneği belirlemek üzere ambalajı kontrol edin.

  Bir görüntüde üç Philips SceneSwitch LED ampul ışık ayarı senaryosu

  SceneSwitch

   

  Kısma anahtarınız yok mu? Sorun değil. SceneSwitch mevcut ışık anahtarınızla çalışır. Üç parlaklık ayarı arasında seçim yapmak için anahtarı açıp kapatın. Yumuşak beyaz, gün ışığı ve renk değiştirme seçenekleri mevcuttur.

  Oturma odasında akıllı telefonuyla ışıkları kontrol eden kadın

  Akıllı aydınlatma

   

  Akıllı LED ampullerle ışıkları dim edin ve çok daha fazlasını yapın. Uygulama, sık kullanılan ses cihazınız veya mevcut ışık anahtarınız ile ışıklarınızın parlaklığını kontrol edin.

  Kısma anahtarı uyumluluğu

  Uyumlu kısma anahtarları ve kontroller ile eşleştirerek Philips dim edilebilir LED ampullerinizden en iyi şekilde yararlanın. Dimmerinizi listede görmüyor musunuz? Müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Destek sayfasına gidin.
  Dim etme uyumluluk simgesi

  Daha fazla aydınlatma bilgisi

  LED aydınlatma

   

  Enerji tasarruflu LED ampullere geçin ve uzun ömürlü kaliteli ışık deneyimini yaşayın.

  LED Sık Sorulan Sorular

   

  LED aydınlatma hakkında müşterilerin en sık sorduğu soruları yanıtlama.

  "Nasıl Yapılır" videoları

   

  "Nasıl Yapılır" videolarımızla lümen, LED parlaklığı, renk sıcaklığı ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.