Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Philips LED

  Gözlerinizi rahatlatan
  ışığa geçin

  Göz Rahatlığınız Neden Önemlidir?

   

  Göz rahatlığınızı ciddiye alma zamanı geldi. Bilgisayar ve tablet ekranları yapay ışıklarıyla hayatımıza hükmediyor. Birçoğumuz günde altı saatten daha uzun bir süre ekranlara bakarak vaktini geçiriyor. Bu gözlerimiz için oldukça yorucu bir durum.

  Dünya çapında gerçekleştirilen bir araştırmanın sonuçlarına göre 1,insanlar LED ampullerin diğer ampullere oranla gözlerini daha az yorduğunu hissediyor. Anne ve babalar çocuklarının görme yeteneğinin, okuldaki performanslarından, stres düzeylerinden ve fiziksel olarak formda olmalarından daha önemli olduğunu düşünüyor. Birçok ülkede, insanların %50’sinden fazlası göz sağlığı ve bakımını önemli bir öncelik olarak görüyor.

  EyeComfort
  Göz rahatlığınız için tasarlanmıştır. Titreşim, göz yanılması ve diğer ürün özellikleri için yukarıdaki EyeComfort parametreleri linkine tıklayınız.

  Seçiminizi yapın

   

  Philips LED ampuller birçok farklı şekil ve boy seçeneği ile LED’e geçmenizi kolaylaştırıyor.. Bu sayede hem enerjiden tasarruf edeceksiniz, hem de göz dostu rahatlatıcı bir aydınlatma seçmiş olacaksınız.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.

  Neden Philips LED?

  Eye comfort - Comfortable light from the world leader in lighting

  Aydınlatmada dünya liderinden rahatlatıcı ışık 

   

  Düşük kaliteli ışık, göz yorgunluğuna neden olabilir. Philips LED’lerin büyük çoğunluğu gözleriniz için rahatlatıcı bir ışık yaratır. 2 Bu güvenilir bir markadan bekleyeceğiniz bir özelliktir.

  Eye comfort - No flicker

  EyeComfort kalite kriterleri

   

  Bilim insanlarımız, sektörün öncü  LED’lerini geliştirmek için durmaksızın çalıştı. LED’lerin rahatlatıcı özelliğe dair bir dizi sıkı kriter3 geliştirdiler. Bu da çoğu LED ışığın gözleriniz için rahatlatıcı özelliğe sahip olduğunun bizim tarafımızdan test edilip onaylanmasını ve aydınlatma standartlarına birebir uymasını sağladı.

  Eye Comforrt - Your eyes will thank you

  Gözleriniz size teşekkür edecek

   

  Birçoğumuz vaktini daha çok iç mekanlarda geçiriyor. Bu yüzden evinizi ideal bir şekilde aydınlatmak her zamankinden daha çok önem kazanıyor. Diğer markaların aksine Philips LED’ler EyeComfort olarak tanımladığımız belirli kalite kriterleri ile uyumludur. Kendiniz, aileniz ve eviniz için en iyisini seçin. 

  Göz rahatlığınızı artırın

  Siz ve aileniz için ipuçları

  Dışarıda, açık havada daha çok zaman geçirin
  Göz rahatlığını artırmada doğal ışığın faydalı olduğu ispatlanmıştır. Dışarıda, açık havada daha çok zaman geçirin ve çocuklarınızı da bu konuda teşvik edin. 
  Rahat bir ortamda kitap okuyun ya da ders çalışın
  Philips LED’ler EyeComfort kriterlerine göre tasarlanmıştır. Kitap okurken ya da ders çalışırken daha iyi konsantre olabilirsiniz.
  Ekrana bakma süresini azaltın
  Cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler ve televizyon. Birçoğumuzun yaşamlarına bu ekranlar ve bu ekranların yaydığı yapay ışık hükmediyor. Eğer çocuklarınız bu ekranlara bakarak çok zaman geçiriyorsa,  düzenli aralıklarla  30 saniye boyunca gözlerini kapamalarını ve dinlendirmelerini sağlayın.
  Göz Yogası yapın
  Gözlerinizi rahatlatacak basit yoga egzersizleri bulunuyor. Bunları evinizde yapabilirsiniz. 

  1 Bu araştırma Temmuz 2017’de OneVoice Connect Research araştırma firması tarafından gerçekleştirildi. 11 farklı pazardan (Polonya, Çek Cumhuriyeti, İsveç, Çin, Almanya, İspanya, Fransa, Endonezya, Tayland, ABD, Türkiye) 8.000’den fazla yetişkinle görüşüldü.

  2 «Gözlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır. Titreşim, göz yanılması ve diğer EyeComfort parametreleri için

  /content/B2C/tr_TR/marketing-catalog/li/led-lights/eyecomfort/whitepaper.html ‘a tıklayınız.»