Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips yatak odası aydınlatması

   Neden Philips yatak odası aydınlatması?

    

   Yatak odanız yalnızca uyuduğunuz bir yer değildir. Aynı zamanda dinlendiğiniz, TV izlediğiniz ya da kitap okuduğunuz kişisel bir alandır. Konfor ve rahatlık için mükemmel ambiyansı oluşturmak amacıyla söz konusu ortamda iyi seçilmiş bir aydınlatma bulunmalıdır. Yatak odası aydınlatması için tavan, duvar ve başucu lambalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu seçenekler çekici vurgular oluşturur ve sıcak ve sakin bir ortam sağlayarak hayalinizdeki yatak odasını tasarlamanıza olanak tanır.

   Philips myLiving 

   Spot lamba 

   Philips myLiving Çağdaş; günümüzün zevklerine, trendlerine ve yaşam tarzlarına uygun zarif bir görünüme ve yüksek ışık kalitesine sahip olan spot lamba serisidir. 
   Onay Simgesi
   İhtiyaçlarınıza uygun modern aydınlatma 
   Onay Simgesi
   Mükemmel uyum için kıvrımlı șekiller 
   Onay Simgesi
   Yüksek ıșık kalitesi ve güçlü ıșık çıkıșı 
   Philips Spot Lamba

   Yatak Odası aydınlatma fikirleri

    

   Yatak odası aydınlatması ile ilgili olarak aklınızda tutmanız gereken temel kurallardan biri, gözü yormayan sıcak ışık seçmektir. Hava henüz aydınlanmamışken kalkmak zorunda olduğunuzda, gece tuvalete gitmek için uyandığınızda ya da geç saatlere kadar kitap okumak istediğinizde parlak ışık sizi rahatsız eder. Yatak odanız için kısılabilen (dim edilebilen) bir tavan lambası seçmenizi öneririz; böylece ışık düzeyini ihtiyacınıza uygun biçimde ayarlayabilirsiniz. Sonrasında ister kayıp çoraplarınızı arayın ister yatağınızı düzeltin.

   Tercihlerinize bağlı olarak yatağın her iki yanında duvar veya başucu lambası arasında seçim yapın. Böylece, kitap okurken ya da çalışırken eşinizle birbirinizi rahatsız etmemiş olursunuz. Bazı duvar lambaları ışığı kitabınıza yöneltecek şekilde de ayarlanabilir. LED lambalarının önerilmesinin nedeni enerji tasarruflu olmalarının yanı sıra, sıcak beyaz bir ışık vermeleridir. Yatak odanızın ölçüleri ve içindeki mobilyalara bağlı olarak, farklı aydınlatmalar kullanabilir ve vurgu oluşturarak sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Gardrobunuzun içini aydınlatmayı hiç düşündünüz mü? Bu şekilde aradığınız şeyleri sabahın çok erken saatlerinde bile kolayca bulabilirsiniz. Yatak odanızda bir koltuk veya kanepe varsa, zemin ya da masa lambası yerleştirerek aydınlatabilirsiniz. Aynı şekilde duvarlarınızı dekore eden tabloları, fotoğrafları veya aynaları da aydınlatabilirsiniz. Duvar lambaları ve klipsli armatürler kişisel hatıralarınızı vurgulayarak canlandırır. Yatak odası aydınlatması için aşağıdaki lambaları öncelikle tercih etmelisiniz:

    

   • Başucu konsolu üzerinde başucu lambaları
   • Yatağın her iki yanında ayarlanabilen duvar lambaları
   • Koltuğunuzun ya da gardrobunuzun yanında zemin lambası
   • Gardrop için iç aydınlatma

   Yatak odanız için en iyisi - tüm avantajlar

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Yatak odası aydınlatma tasarımı; ipları

   Philips Yatak Odası dondurulmuş video görüntüsü

   Philips yatak odası aydınlatması: Kendi hayal dünyanızı oluşturun

   Onay Simgesi
   Aynı veya benzer duvar lambaları ya da başucu lambaları simetri oluşturur ve yatağınızın üstüne gelen ışığı belirginleştirir.
   Onay Simgesi
   Ortamı değiştirmek için renkli ışık kullanılabilir. 16 milyondan fazla rengiyle günlük aydınlatma düzeninizi olağanüstü bir deneyime dönüştürmek için Philips Hue kullanmanızı öneririz.
   Onay Simgesi
   Gardrobunuzun içinin aydınlatılmış olması giyinirken büyük kolaylık sağlar.
   Onay Simgesi
   Tablolar, fotoğraflar veya mobilyalar zemin veya masa lambalarıyla vurgulanabilir. Ne kadar parlak olmalarını isterseniz isteyin: Dim edilebilen (kısılabilen) WarmGlow ampullerimiz size konforlu bir parlaklık sağlar; dim edildikçe (kısıldıkça) ışığın sıcaklığı artar.
   Onay Simgesi
   Dim edilebilen (kısılabilen) armatürler ve ortam ışıkları günün her bölümü için mükemmel ortamı oluşturmanıza yardım eder. SceneSwitch ile 3 farklı aydınlatma ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Üstelik dimmer veya kurulum gerektirmez.

   Philips myLiving 

   Spot lamba 

   Philips Spot Lamba