Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips oturma odası aydınlatması

   Neden Philips oturma odası aydınlatması?

    

   Oturma odanız evin kalbidir. Burası pek çok farklı anı yaşadığınız bir odadır; arkadaşlarla sohbet, koltukta televizyon izleme, çalışma ve hatta keyifli yemekler ilk akla gelenler olarak sayılabilir. Parlak tavan ışıklarından rahatlatıcı oturma odası lambalarına kadar her anınıza göre aydınlatmayı nasıl uyarlayabileceğinizi size gösterebiliriz. Sonuç olarak, yaptığınız şeye bağlı olarak oturma odası aydınlatmanız mükemmel ambiyansı yansıtır.

   Philips myLiving Canvas

   Tavan lambası

   Bu beyaz Philips myLiving duvar ve tavan lambasıyla oturma odanızı bir tuvale dönüştürün. Uzun ömürlü, enerji açısından verimli performans için tasarlanan bu lamba, dilediğiniz yeri parlak ve dengeli bir ışıltıyla aydınlatır.
   Onay Simgesi
   Duvara ve tavana montaja uygun
   Onay Simgesi
   Geleneksel ıșık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu
   Onay Simgesi
   Sarı ıșık 
   Philips myLiving 311416706

   Oturma odası aydınlatma fikirleri; samimi bir atmosfer için

    

   Oturma odanızın aydınlatması pek çok farklı duruma uygun olmalıdır, her lamba her duruma uygun olmayabilir. Tavan lambası, mükemmel bir oturma odası aydınlatması için temeldir. Burada kullanıldığı gibi, dim edilebilen (kısılabilen) bir lamba parlak beyaz ışıktan huzurlu sıcak ışığa kadar geniş bir ışık yelpazesi oluşturmada iyi sonuç verir. Dinlendirici beyaz ışık verdiği, kısılabilir olduğu ve enerji tasarrufu sağladığı için LED lambaları öneriyoruz. Tavan lambası oyun, temizlik veya çalışma ortamında kullanışlıdır. Odanızın daha sıcak hissettirmesini isterseniz, aydınlatma donanımınızı aşağıdakilerle tamamlayabilirsiniz:

    

   • Yemek masası, pencere pervazı veya raf üstüne masa lambası
   • Kanepeye veya okuma koltuğuna yakın yere zemin lambası
   • Ayna, resim ve heykellerle tamamlanan duvar aydınlatması
   • Kitap rafları gibi yerlere entegre aydınlatma

   Oturma odanız için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Oturma odanızı aydınlatın

    

   Oturma odası lambaları aydınlatmanın yanı sıra dekoratif amaçlarla da kullanılabilir. Aydınlatmada vurgu ayarlayabilir ve yalnızca mükemmel oturma odası aydınlatmasını kullanarak ışığın iç mekan tasarımınızın bir parçası haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Oturma odası aydınlatmanızın gereklilikleri oda büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Açık renklerle döşenmiş odalar koyu renklere kıyasla daha az ışık gerektirir ve dolaylı aydınlatma ile sıcak bir ev ortamı oluşturulabilir.

    

   Oturma odanızda yemek yediğiniz bir alan var mı? O zaman yemek masasının üstüne gelecek şekilde dim edilebilir (kısılabilir) askılı bir lamba ile aydınlatabilirsiniz. Bu, ışığı ihtiyacınıza göre değiştirmenize olanak tanır; yemek, oyun gecesi veya çalışma esnekliği elde edebilirsiniz. Ayna veya tablolarla birlikte kullanılan duvar aydınlatması sıcak bir atmosfer oluşturmanıza yardım eder; buna pencere pervazlarına, raflara veya kenar sehpalara yerleştirilen masa lambalarını da eklemek gerekir.

   Oturma odası aydınlatma tasarımı; ipuçları

   Philips Oturma odası dondurulmuş video görüntüsü

   Philips WarmGlow serisinin oturma odanızda nasıl mükemmel bir atmosfer oluşturduğunu inceleyin

   Onay Simgesi
   Favori kitabınızı daha iyi aydınlatmak için okuma koltuğunuzun arkasına bir zemin lambası yerleştirin. SceneSwitch serisi ürünlerimizle, dimmer kullanmadan parlak ışıktan loş ışığa kadar, tek üründe 3 farklı aydınlatmayı seçebilirsiniz.
   Onay Simgesi
   Tablolar ve fotoğraflar, tavan spot ışıklarıyla vurgulanabilir. Ne kadar parlak olmalarını isterseniz isteyin, kısılabilen WarmGlow ampullerimiz size konforlu bir parlaklık sağlar; kısıldıkça ışığın sıcaklığı artar.
   Onay Simgesi
   Ortamı değiştirmek için renkli ışık veya dimlenebilir (kısılabilir) lambalar kullanılabilir. 16 milyondan fazla rengiyle günlük aydınlatma düzeninizi olağanüstü bir deneyime dönüştürmek için Philips Hue kullanmanızı öneririz.

   Philips myLiving Canvas

   Tavan lambası

   Philips myLiving 311416706