Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips mutfak aydınlatması

   Neden Philips mutfak aydınlatması?

    

   Mutfağınız evinizin merkezidir. Yemek yaptığınız, yemek yediğiniz ve sohbet ettiğiniz bir yer olarak önemlidir. Ancak bunların tümünü gerçekleştirmek için en iyi mutfak aydınlatmasını gerektirir. Size, pratik ve fonksiyonel, aynı zamanda sıcak samimi bir ortam sağlayan mutfak aydınlatma fikirleri sunabiliriz. Ortam aydınlatması, vurgulu aydınlatma ve iş odaklı aydınlatmanın bir kombinasyonunu içeren bu seçenekler mutfak tasarımınızdan en iyi biçimde yararlanmanızı amaçlamaktadır. Mutfakta pişirdiğiniz ne olursa olsun, doğru ortamı elde etmenize yardım edebiliriz.

   Philips Amaze Hue

   Askılı lamba

    

   Amaze Philips Hue white ambiance Pendant ürününü Philips Hue sisteminize ekleyin ve uyanmanıza, canlanmanıza, odaklanmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardım eden doğal beyaz ışığın keyfini yaşayın. Her iç mekana uyan bu benzersiz tasarımlı askılı modelin keyfini çıkarın.

   LED logosu
   Onay Simgesi
   Yüksek kaliteli LED ışığı
   Onay Simgesi
   Sıcak beyazdan soğuk parlak gün ışığına kadar
   Onay Simgesi
   kablosuz dim etme (kısabilme)
   Philips lamba - Amaze 4023331P7

   Mutfak aydınlatması fikirleri

    

   Mutfağınızda zaten güzel bir tavan lambası mı var? Başlangıç olarak bu iyi olabilir, çünkü tavan lambaları düzenleme açısından mükemmel olan temel bir parlaklık düzeyi sağlar. Ancak, bunun gibi bir aydınlatma mutfağınızın tüm alanlarını aydınlatmak için yeterli değildir. Bu konuda önerimiz LED lambalar olacaktır. Led lambalar, yumuşak beyaz bir ışık üretir, dim edilebilir (kısılabilir) ve tasarruf sağlar. Mutfağınızın büyüklüğüne bağlı olarak, mutfak aydınlatması planlarınıza aşağıdaki bileşenleri eklemeyi düşünebilirsiniz:

   Mutfağınız için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Mutfaktaki tezgah alanını aydınlatın


   Amatör aşçılar iyi bilir: yemek pişirme sırasında insanın en çok ihtiyaç duyduğu şey parlak ışıktır. Eşit ve parlama yapmayan bir mutfak aydınlatması seçmek, mükemmel bir pişirme deneyimi açısından çok önemlidir. Mutfağınızın o bölümü için en iyi seçim doğal beyaz bir ışıktır.
    
   Açık mutfaklı bir oturma odanız varsa, yemek alanınızın buna uygun bir lambası olması gerekir, bu alanın çok yoğun hareketli olacağı ortadadır: iki kişilik romantik bir akşam yemeği, arkadaşlarla neşeli bir yemek ya da çocukların masada ödevlerini yapması gibi her zaman için sürüp giden bir faaliyet söz konusudur. İşte bu nedenle içindeki hareketliliğe uygun biçimde mutfak aydınlatmanızı ayarlayabilmeniz gerekir. Sıcak beyaz bir ışık veren yemek masası üstündeki dim edilebilen asılı bir lamba, burada kesinlikle iyi bir alternatiftir; çünkü ışık bireysel ihtiyaçlara göre ayarlanabilir durumdadır.
    
   Dekoratif mutfak aydınlatması, mutfağınıza daha da sıcak ve samimi bir ortam kazandırmanıza olanak tanır. LED lambalar inanılmaz derecede sıcak beyaz ışık vermenin yanı sıra uzun bir kullanım ömrü sunar. Renkli ışık mutfağınızda dost canlısı bir ortam oluşturmanıza katkıda bulunur. Ruh halinize göre rengi değiştirmeniz yeterlidir; mutfağınızda kendinizi rahat hissedin.

   Mutfak aydınlatma tasarımı; ipuçları

   Mutfak Aydınlatma Tasarımı İpuçları - Philips

   Philips'in mutfağınızı nasıl aydınlattığını keşfedin

   Onay Simgesi
   Mutfak dolaplarının altına görünmeyecek biçimde takılan fonksiyonel armatürler tezgahı aydınlatarak mutfakta yaptığınız işlerde güvenli çalışmanızı sağlar.
   Onay Simgesi
   Mutfak dolaplarının üstündeki kapaklı spot lambalar tavanı ve duvarları aydınlatarak gölge oluşturmayan bir aydınlatma sağlar. Ne kadar parlak olmalarını isterseniz isteyin, kısılabilen WarmGlow ampullerimiz size konforlu bir parlaklık sağlar; kısıldıkça ışığın sıcaklığı artar.
   Onay Simgesi
   Mutfak lavabosunun üzerine takılan spot lambalar bu alan için gereken fonksiyonel aydınlatmayı sağlar.
   Onay Simgesi
   Tezgah gibi belirli alanlar tavandan verilen ışıkla vurgulu olarak aydınlatılabilir; bu şekilde kontrast oluşturabilir ve mutfak aydınlatmanıza ilginç bir özellik katabilirsiniz. Bireysel bir aydınlatma deneyimi için Philips Hue kullanın ve 16 milyondan fazla renk arasından seçim yapma olanağı elde edin.
   Onay Simgesi
   Dim edilebilen (kısılabilen) armatürler yemek masası etrafında her durumda mükemmel ortamı oluşturabilir. SceneSwitch ile 3 farklı aydınlatma ayarı arasından seçim yapabilirsiniz. Üstelik dimmer veya kurulum gerektirmez.

   Philips Amaze Hue

   Askılı lamba

   Philips lamba - Amaze 4023331P7