Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips koridor aydınlatması

   Neden Philips koridor aydınlatması?

    

   İnsanların evinize girdiklerinde karşılaştıkları ilk alan koridorunuzdur. İlk izlenim önemlidir, bu nedenle koridorlar her zaman sıcak, samimi alanlar olmalıdır. Tavan lambalarından masa ve duvar lambalarına kadar, her dekora uygun doğru koridor aydınlatmasını bulmanıza yardım edebiliriz. Koridor aydınlatmada çekici estetik tasarımların yanı sıra, size ve konuklarınıza evinizde kılavuzluk edecek fonksiyonel ürünlere de sahibiz.

   Philips Hue Beyaz Ambiyans

   Başlangıç seti

    

   Philips Hue beyaz ambiyans başlangıç seti kullanmaya başlayın ve gün doğumundan gün batımına kadar gününüzün her anını doğal beyaz ışıkla daha iyi yaşayın.

   LED logosu
   Onay Simgesi
   Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin
   Onay Simgesi
   Kişisel gün doğumunuza karşı huzurla uyanın
   Onay Simgesi
   Lambalarınızı kendi tarzınıza uygun biçimde kontrol edin
   Philips Hue Beyaz Ambiyans 871869654869

   Fonksiyonel koridor aydınlatması; mükemmel bir ilk izlenim için

    

   Koridor aydınlatması tercihlerinizi belirleyen çeşitli faktörler vardır. Evinizin büyüklüğüne bağlı olarak değişen koridor ölçüsü, ortaya karşılanması gereken farklı kriterler çıkarır.

   Genel olarak, her koridor odayı eşit biçimde aydınlatmak için temel bir parlaklık düzeyine ihtiyaç duyar. Koridor tavan lambaları özellikle bu amaca uygundur. Bununla birlikte, koridorun büyüklüğüne bağlı olarak odanın tamamını aydınlatmak için yeterli olmayabilir. Duvarlardaki dolaylı aydınlatma daha sıcak ve samimi bir ortam oluşturulmasına yardım eder, üstelik evinizle ilgili ilk izlenimi de iyileştirme etkisine sahiptir. Daha büyük odalar spot lambalarıyla vurgulu olarak aydınlatılabilir; bu, eşit bir aydınlatma sağladığı gibi, gittiğiniz yeri de görmenize yardım eder.

   Koridorunuz için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Giriş bölümünün koridor lambalarıyla öne çıkmasını sağlayın

    

   Koridorda temel aydınlatma sistemi kurulduktan sonra, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir ortam oluşturmaya sıra gelir. Lamba kurulumları, genellikle daha büyük koridorlarda bulunan dekoratif eşyaları daha çekici gösterir. Komodin veya büfe üstündeki masa lambaları sıcak ışık adaları oluşturur. Duvar armatürleri, tabloları ve heykelleri öne çıkarmak açısından kullanılabilir. Gardroplar tel, çubuk veya güç hattı sistemi kullanılarak yukarıdan aydınlatmayla veya spot lambalarıyla daha çekici hale getirilebilir. Ayna bulunduran koridorlar için aydınlatma düşünülürken, parlamayan yumuşak ışıklı bir duvar armatürü tercih edilmelidir. Renkli LED lambaları ve ışıkları koridorunuzda istenenden biraz daha fazla parlaklığa neden olabilir.

   Koridor aydınlatması; ipuçları

   Philips Oturma odası dondurulmuş video görüntüsü

   Philips koridor aydınlatması: Koridorunuz için doğru aydınlatmayı bulun

   Onay Simgesi
   LED'ler veya enerji tasarruflu lambalar uzun saatler boyunca ışık sağlar.
   Onay Simgesi
   Renkli aydınlatma koridorunuzda benzersiz vurgular oluşturabilir. Philips Hue kullanın ve 16 milyon renk arasından seçim yapın.
   Onay Simgesi
   Sıcak bir karşılama için dim edilebilen (kısılabilen) ışık kullanın. WarmGlow ampullerle huzurlu bir parlaklık elde edebilirsiniz; kısıldıkça ışığın sıcaklığı artar.
   Onay Simgesi
   Koridorunuzda doğal ışık kullanın. Koridor lambalarının yüksek kalitede bir renksel geriverim sağlaması beklenir.
   Onay Simgesi
   Sabahları güne başlamak için parlak ışık, gece eve geldiğinizde sakinleştirici bir ışık: SceneSwitch günün her bölümü için doğru ışığı sağlar, dimmer gerektirmez.

   Philips hue beyaz ambiyans

   başlangıç seti

   Philips Hue Beyaz Ambiyans 871869654869