Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips ile ev ofis aydınlatması

   Neden Philips ile ev ofis aydınlatması?

    

   Eviniz mükemmel bir çalışma yeri olabilir. Ev ofis sessizliğinde; karmaşık bir iş projesi, araştırma makalesi ve hatta ödenmesi gereken faturalar üzerinde çalışmak çok daha kolay olabilir. Şık masa lambalarımızı ve masa aydınlatma ürünlerimizi kullanarak nasıl mükemmel bir ev ofis aydınlatma ortamı oluşturabileceğinizi gösterebiliriz. Böylelikle sakin ama verimli bir şekilde çalışabilir ve elinizdeki her işe uygun biçimde ışığın size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

   Philips myLiving 

   Spot lamba 

   Philips myLiving Çağdaş; günümüzün zevklerine, trendlerine ve yaşam tarzlarına uygun zarif bir görünüme ve yüksek ışık kalitesine sahip olan spot lamba serisidir. 
   Onay Simgesi
   İhtiyaçlarınıza uygun modern aydınlatma 
   Onay Simgesi
   Mükemmel uyum için kıvrımlı șekiller 
   Onay Simgesi
   Yüksek ıșık kalitesi ve güçlü ıșık çıkıșı 
   Philips Spot Lamba

   Masa aydınlatması: Philips'in ev ofisinizi nasıl aydınlatabileceğini keşfedin

    

   Masa aydınlatması söz konusu olduğunda, farklı ışık kaynaklarının kombinasyonunu ele almanız gerekir. Odaya temel bir aydınlık getirmek için gereken genel aydınlatma için bir tavan lambası yeterlidir; burada önemli olan gözlerinizi yormamak ve yorgunluğu önlemektir. Duvar veya zemin lambaları gibi dolaylı aydınlatma, hoş bir çalışma ortamı açısından gerekli olan sakin ortamı oluşturur. Yukarıdakilerden daha da önemli olan masanın yüzeyinin aydınlatılmasıdır. Ayarlanabilir esnek kollu bir masa lambası tercih etmek isteyebilirsiniz. Çalışma alanınızın tamamının, parlamadan aydınlatılması önemlidir. Masa lambası, aktif olarak kullanılan elin ters tarafına yerleştirilerek gölge oluşumu engellenebilir: sağ elini kullananlar masa lambasını sola, solaklar da sağa koymalıdır. Farklı lamba modellerimiz ev ofisinizi aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif katkıda da bulunur: mobilyanızı tamamlayacak lambalarınızı seçin ve kendi stilinizi vurgulayın.

   Masanız için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Ev ofis aydınlatması tasarımı – ipuçları

   Philips masa lambası dondurulmuş video görüntüsü

   Philips masa aydınlatması: Mükemmel ev ofis ortamını oluşturun

   Onay Simgesi
   Masa lambanızı kullandığınız elinizin ters tarafına yerleştirerek okurken veya yazarken gölge oluşmasını önleyin.
   Onay Simgesi
   Renkli ışık veya ambiyans ışığı işinize odaklanmanıza yardımcı olabilir. Philips Hue mükemmel ortamı ayarlayabilmeniz için 16 milyon renk arasından seçim yapma olanağı sağlar.
   Onay Simgesi
   Bilgisayar ekranı doğal gün ışığından ve masa lambası ışığı hüzmesinden korunmalıdır; bu, ekranda çalışırken gözünüzün kamaşmasını önler.
   Onay Simgesi
   Masa lambasının çalışma alanınızın tamamını aydınlattığından emin olun.
   Onay Simgesi
   Okuma ve yazma için fonksiyonel ve genel aydınlatmanın birlikte kullanılması önerilir: örneğin, dim edilebilen aydınlatma göz yorgunluğunu azaltabilir. SceneSwitch 3 farklı aydınlatma ayarı sunar ve dimleyici ya da kurulum gerektirmez.
   Onay Simgesi
   Tablolar, fotoğraflar veya mobilyalar zemin veya masa lambalarıyla vurgulanabilir. Ne kadar parlak olmalarını isterseniz isteyin: Dim edilebilen (kısılabilen) WarmGlow ampullerimiz size konforlu bir parlaklık sağlar; dim edildikçe (kısıldıkça) ışığın sıcaklığı artar.

   Philips myLiving 

   Spot lamba 

   Philips Spot Lamba