Daha fazla marka

  Philips çocuk odası aydınlatma ürünleri

  Neden Philips çocuk odası aydınlatması?


  Çocuklarınız için mükemmel bir yer oluşturmak istersiniz. Bu alan; ilk yaşlarında uyuyup, birbirlerine sarılabilecekleri ve oyun oynayabilecekleri bir oda iken, daha sonraki yıllarda ders çalışıp, arkadaşlarıyla beraber zaman geçirebilecekleri bir yer haline gelir. Çocuk odası lambalarımız, çocukların hayal gücünü harekete geçiren yaratıcı bir ambiyans oluşturur. Daha sonra ise huzurlu ve sakin bir atmosfer oluşturarak güzel bir uyku ortamı hazırlar. Çünkü her çocuk hayalindeki yatak odasını hak eder.

  Philips myKidsRoom 

  Sarkıt

   

  Eğlence, neşe ve dengeli bir ışık yayan sarı Philips myKidsRoom Lunardo enerji tasarruflu askı lamba, yakından tanıdığınız ayın üzerinde oturan çocuk desenini taşır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu lamba, tüm çocuk odalarının en iyi dostu olacak.

  LED logosu
  Onay Simgesi
  Çocuklar için
  Onay Simgesi
  Enerji tasarrufu 
  Onay Simgesi
  Askı lambanın yüksekliği kolayca ayarlanabilir
  Sarkıt

  Çocuk odası aydınlatması; büyülü anlar için

   

  Çocuklarımızı mutlu ve güvende tutmak için çocuk odalarının uygun biçimde aydınlatılması gerekir. En önemli faktör, yeterli parlaklığı gözleri koruyarak sağlayan temel ışığın verilebilmesidir. Çocuklara uygun tasarlanan gece lambaları ve projektörler odada samimi bir atmosfer sağlayarak odaya özel bir çekicilik kazandırır. Çocuk süper kahramanlar lambalarımızda kendi favori karakterleri olurken, küçük prensesler de kendi masalsı şatolarının hayalini kuruyor. Çocuklarınızın öğleden sonralarını da eğlence ve heyecan dolu geçirmelerini sağlamak için aşağıdaki aydınlatma bileşenlerini de eklemenizi öneririz:

   

  • Temel aydınlatma için kullanılan duvar ve tavan aydınlatması
  • Güzel bir uyku için gece lambaları ve projektörler
  • Sakin bir öğrenme ve yaratıcılık ortamı için masa lambaları

  Çocuk odanız için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

  5 Yıllık Garanti
  Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
  Işık rengi sıcaklıkları
  Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
  Philips Enerji Tasarruflu lamba
  Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
  LED 15 yıllık ortalama kullanım
  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

  Philips tarafından sunulan çocuk odası lambalarının renkli dünyası

   

  Duvar veya tavan lambaları, bu aydınlatma türünde en popüler lamba türleridir. Küçük çocukların hassas gözlerini korumak amacıyla bu ışığın kısılabilir olması ve parlama yapmaması gerekir.

   

  Sıcak gece ışıkları ve masa lambaları çocuk odalarında huzurlu ve sakin bir atmosfer oluşturarak, çocuklara güvende hissi verir. Projektörler duvarda ve tavanda muhteşem hikayeler oluşturmanın yanı sıra, uykudan önce çocukların sakinleşmesine yardımcı olur. Üstünde favori karakterinin bulunduğu ve bir başucu konsoluna veya tavana yerleştirilen LED ışıkları çocuk odasına yalnızca eğlence eklemekle kalmaz, geceleri uykuya daha sakin bir hazırlık ve geçiş sağlar.

   

  Çocuklar ödev yaparken, resim çizerken veya oyun oynarken, zamanlarının pek çoğunu masalarında geçirirler. Doğru masa lambasıyla, küçüklerin çalışma alanını mükemmel biçimde aydınlatabilir, verimli bir çalışma ve öğrenme ortamı oluşturmak için uygun parlaklık düzeyini belirleyebilirsiniz.

  Çocuk odası aydınlatması; ipuçları

  Dondurulmuş video görüntüsü

  Philips çocuk odası aydınlatma ürünleri: Kendi hayal dünyanızı oluşturun

  Onay Simgesi
  Çocuğunuzun uyku düzeni uygun olmayan ışıkla bozulabilir; bu nedenle uyku düzeni desteği amacıyla daha gözü yormayan sıcak ışık kullanımı önerilir. Önerimiz olan WarmGlow dim edilebilir (kısılabilir) ampullerle huzurlu bir parlaklık elde edebilirsiniz; dim edildikçe (kısıldıkça) ışığın sıcaklığı artar.
  Onay Simgesi
  Işık anahtarları çocuğun yatağından kolayca uzanılabilecek uzaklıkta olmalıdır; böylece gece tuvalete gitmeleri gerektiğinde yatak odası ışığını kullanabilirler.
  Onay Simgesi
  Renkli aydınlatma, her çocuğun odasına uygulanabilecek eğlenceli bir özelliktir. Philips Hue, küçük müşterilerimizin 16 milyondan fazla renk içinden seçim yapmasına ve her maceraya uygun ortamı oluşturabilmesine olanak tanır.
  Onay Simgesi
  Toksik olmayan boya ve yerinden çıkmayan parçalar gibi çocuk güvenliğini ve emniyetini gözeten özellikler içeren malzemeleri tercih edin.
  Onay Simgesi
  İster arkadaşlarla oynama ister ödev yapma veya uykudan önce masal okuma: çocuğunuzun odası gün içinde birçok farklı etkinliğe sahne olur. Bunların her biri için doğru tonu kolayca ayarlamak için SceneSwitch serisini deneyin.

  Philips myKidsRoom 

  Sarkıt

   

  Sarkıt