Daha fazla marka

  Philips bodrum aydınlatması

  Neden Philips bodrum aydınlatması?

   

  Bodrumunuzu nasıl kullanıyorsunuz? Çamaşır odası olarak mı yoksa depo olarak mı? Belki de aile üyelerinin hobileri için boş vakitlerinde veya çocukların oyun odası olarak kullandığı bir yer? Bodrumunuz ilave bir oturma odası olarak bile kullanılabilir. Fonksiyonu ne olursa olsun; doğal gün ışığı olmayan, düşük tavanlı ve penceresiz bir yer için sıra dışı bodrum aydınlatma fikirleri gerektiği açıktır. Bodrumunuzu herkesin kendini güvende ve konforlu hissedeceği; tavan ışıkları, enerji tasarruflu LED'leri ve vurgulu aydınlatması olan pırıl pırıl parlayan bir yere dönüştürmenize yardım edebiliriz.

  Philips Hue Hareket sensörü

  Aksesuar

  Rahatlık, huzur ve enerji tasarrufu elde etmek için Philips Hue sisteminize bir hareket sensörü ekleyin. Pil ile çalışır ve tamamen kablosuzdur; böylece evinizde istediğiniz yere koyabilirsiniz. Philips Hue uygulamasıyla kolayca yapılandırılır.
  Onay Simgesi
  En çok 50 Philips Hue lambası takın
  Onay Simgesi
  Hareket algılandığında Hue ışıklarınızı tetikler
  Onay Simgesi
  Kablosuz, evinizde dilediğiniz yere koyabilirsiniz
  Philips Hue Hareket sensörü

  Fonksiyonel bodrum aydınlatması; Çamaşır odaları ve depolar için mükemmel seçim

   

  Bodrumlar çok amaçlı olarak kullanılabilen odalardır; depo olarak kullanılabileceği gibi çamaşır odası da olabilir, bu nedenle iyi aydınlatılmaları gerekir. Klasik tavan ışıkları normal olarak genellikle karanlık bir alanı aydınlatmak için önerilir. LED'li bodrum lambaları hem enerji tasarrufu sağladıkları hem de iş yaparken gerekli olan parlak ışığı sağladıkları için avantajlıdır. Depolama sistemlerini aydınlatmak için duvar armatürleri ve hazır armatürler kullanmayı tercih edebilirsiniz; böylece aradığınız şeyi her zaman bulabilirsiniz. Çamaşır odalarında oluşan nem nedeniyle neme dayanıklı armatürler takılması kritik derecede önemlidir.

   

  Bodrum aydınlatmasının önemli özellikleri şunlardır:

   

  • Güvenli ve emniyetli çalışma için parlak aydınlatma
  • Güvenilir dayanıklılık
  • Yüksek enerji verimliliği
  • Çamaşır odası gibi nemli ortamlarda neme dayanıklı armatürler

  Oturma odanız için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

  5 Yıllık Garanti
  Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
  Işık rengi sıcaklıkları
  Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
  Philips Enerji Tasarruflu lamba
  Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
  LED 15 yıllık ortalama kullanım
  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

  Huzurlu bodrum aydınlatması; bodrumda konforlu oturma odaları elde etmek için

   

  Oturma odanızı bodruma taşırken, aydınlatma tercihlerinizi dikkatle planlamalısınız. İçinde gün ışığının olmaması nedeniyle, evin diğer odalarına göre bu odada daha fazla aydınlatma kullanmalısınız. Odada temel parlaklığı sağlamak üzere bir tavan lambası ile başlayabilirsiniz; duvar armatürleri, zemin lambaları ve resim, ayna veya raflarda hazır armatürler gibi vurgulu aydınlatma seçenekleriyle çalışmanız önerilir. Bu özellikle partilerde, hobi veya oturma odalarında iyi sonuç verir. Oturma odanızın aydınlatması için daha fazla fikre ihtiyaç duyarsanız, burayı tıklatın. Çocuklarınızın da bodrumda kendi yerleri olsun istiyor musunuz Çocuk yatak odası aydınlatmasıyla ilgili olarak burayı inceleyin.

  Bodrum aydınlatması tasarımı; ipuçları

  Philips Bodrum dondurulmuş video görüntüsü

  Philips bodrum aydınlatması: bodrumunuz için doğru aydınlatmayı bulun

  Onay Simgesi
  Çamaşır odası gibi nemli ortamlarda neme dayanıklı armatürleri tercih edin.
  Onay Simgesi
  Philips Hue’nun renkli aydınlatmasını kullanarak bodrumunuzda mükemmel bir parti odası oluşturun.
  Onay Simgesi
  Kiler ve depolar parlak tavan spot lambalarıyla aydınlatılmalıdır.
  Onay Simgesi
  Dim edilebilen aydınlatma, mükemmel oturma odası ortamı oluşturur. WarmGlow ampullerimizle huzurlu bir parlaklık elde edebilirsiniz; kısıldıkça ışığın sıcaklığı artar.
  Onay Simgesi
  Bodrumda bulunan oturma odaları gün ışığı eksikliğini dengelemek için daha fazla aydınlatma kaynağına ihtiyaç duyar. SceneSwitch serisi ürünlerimiz, dimmer kullanmadan parlak gün ışığından loş ışığa kadar 3 farklı aydınlatma seçeneği sunar.

  Philips Hue Hareket sensörü

  Aksesuar

  Philips Hue Hareket sensörü