Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

   Philips banyo aydınlatması

   Neden Philips banyo aydınlatması?


   Banyonuz sabah ve akşamları farklı aydınlanacak. Sabahları, okula veya işe giderken mümkün olduğu kadar hızlı hazırlandığınız bir yer olmayı sürdürecek. Ancak akşamları, aceleniz olmadan banyonuzun tadını çıkarabileceğiniz rahatladığınız bir ortama dönüşecek. Her anınızı aydınlatmak için  size en iyi banyo aydınlatma fikirlerimizi sunuyoruz. Parlak tavan ışıkları ve spot lambalardan ayna aydınlatmasına kadar geniş ürün yelpazesi. Banyo aydınlatması için tasarlanmış ürünlerimiz, banyonuzun havasını değiştirmenize yardım edecek.

   Philips myLiving Tigo

   Tavan lambası

    

   Çok yönlü Philips myLiving Tigo Beyaz LED tavan lambası ile evinizi aydınlatın. Sağlam metal klipsler ile dayanıklı hale getirilmiş kumlu cam difüzörü, sımsıcak bir ortam için eşit ve sarı renkte ışık sunar.

   Onay Simgesi
   Gözlerinizi rahatsız etmez
   Onay Simgesi
   Geleneksel ıșık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu 
   Onay Simgesi
   Eșit ıșık dağıtımı

   En popüler banyo aydınlatması modellerimiz

    

   Banyo aydınlatmanızın, gün içinde değişen durumlara uyum sağlaması gerekir. Kısılabilen (dim edilebilen) aydınlatma yerleştirerek, gerektiğinde farklı işler için ışık miktarını değiştirebilirsiniz. Tavan lambaları veya gömme spot lambaları genel aydınlatmayı kolayca sağlayabilir; sabah hazırlanırken veya banyoyu temizlerken ihtiyaç duyulan genelde budur. Duvar lambaları kullanarak özel vurgulu aydınlatma yapabilir; böylece banyonuzu daha geniş gösterebilirsiniz. Sevdiğiniz Spa ortamını yaratmak ve rahatlatan bir ambiyans hazırlamak için renk değiştirebilen ortam ışıklarını kullanabilirsiniz. Bunlar, banyo tasarımınıza ve ruh halinize kolayca adapte edilebilir. Her banyoda bulunması gereken öğelerden biri aynadır. Sonuç olarak, üstten ve her iki taraftan olmak üzere banyo aynanızın doğru ışık düzeniyle aydınlatılması önemlidir. Ayna aydınlatması, gölgeyi ortadan kaldırmak için ışığı yüze yansıtmalıdır.  

   Banyonuz için en iyisi; bir bakışta avantajlı yönleri

   5 Yıllık Garanti
   Bu lamba için verilen standart 2 yıllık garantiye ek olarak, Philips bu  lambadaki LED modülünü ve sürücüyü kapsamak üzere LED sistemi için de 5 yıllık bir garanti sunmaktadır.
   Işık rengi sıcaklıkları
   Işığın Kelvin (K) biriminden ifade edilen farklı renk dereceleri vardır. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar, daha sıcak ve sakinleştirici bir ışık verirken, Kelvin değeri yüksek olan lambalar daha soğuk ve canlandırıcı ışık yayarlar. Bu Philips lambası samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık verir.
   Philips Enerji Tasarruflu lamba
   Enerji tasarruflu bu Philips lambası, geleneksel ışık kaynaklarına göre daha az enerji harcar, elektrik faturalarınızı düşürür ve çevreye saygı açısından üzerinize düşenin bir kısmını yapar.
   LED 15 yıllık ortalama kullanım
   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler 15.000 saate kadar bir kullanım ömrüne (bu da günde ortalama 3 saatlik bir kullanımla 15 yıllık bir süreye eşittir) ve en az 13.000 açma/kapatma döngüsüne sahiptir. Evinizde mükemmel ışık ambiyansını yaşarken bakım veya ampul değiştirme gibi dertlerinizin olmaması insana kendini iyi hissettiriyor.

   Güvenli banyo lambaları; nemli ortamlara mükemmel uyum özelliği


   Bir banyoda elektriğin su ile teması kaçınılmazdır ve tehlikeye yol açabilir. Philips'in banyo lambaları nemli ortamlar için tasarlanmıştır, bu nedenle kullanımları tamamen güvenlidir. Banyolar üç nem bölgesine ayrılır; bu nedenle banyo lambalarımız da IP23, IP44 veya IP65 uyumlu modeller olarak ayrılmıştır. Işığınız su kaynağına ne kadar yakınsa, lambanın ıslanma olasılığı da o kadar yüksektir, bu nedenle yüksek IP uyumluluk değeri olan modelleri kullanmanız gerekir. Bu değer size, lambanın suya dayanıklılık durumunu gösterir. Şu kural geçerlidir: Sayı ne kadar büyükse, koruma da o kadar iyidir. Güvenliğiniz ve emniyetiniz bizim için önemlidir.

   Banyo aydınlatması tasarımı – ipuçları

   Banyonun dondurulmuş video görüntüsü

   Philips banyo aydınlatma ürünleri: iyi hissettiğiniz alanı kendiniz oluşturun.

   Onay Simgesi
   Bir aynayı aydınlatmanın en iyi yolu üstten ve her iki yandan ışıklandırmaktır. Ayna aydınlatması, gölgeyi ortadan kaldırmak için ışığı yüze yansıtmalıdır.
   Onay Simgesi
   Genel aydınlatmayı özel aydınlatma ile tamamlamak traş olurken ya da makyaj yaparken avantaj sağlar.
   Onay Simgesi
   Ambiyans için bir duvar aydınlatma armatürü çok sayıda vurgu ekleyerek banyonuzu daha geniş gösterebilir. 16 milyondan fazla rengiyle günlük aydınlatma düzeninizi benzersiz bir deneyime dönüştürmek için Philips Hue kullanmanızı öneririz.
   Onay Simgesi
   Banyoda aydınlatma gerektiren bir diğer alan da duştur. Duşun üstüne ve küvetin yanına IP65 uyumlu bir veya iki gömülü spot lambası ekleyin.
   Onay Simgesi
   Banyoda dimleme anahtarı kullanarak herhangi bir anda dilediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz ışık miktarını sağlayabilirsiniz. SceneSwitch serisi ürünlerimizle, dimmer kullanmadan 3 farklı ışık ayarı ile parlak ışıktan loş ışığa geçebilirsiniz.
   Onay Simgesi
   Banyonuzda mükemmel Spa ortamı oluşturmak için WarmGlow serisini kullanın. Dim edilebilen lambaların parlaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu lambalar her zaman mükemmel düzeyde rahatlatıcı bir parlaklık sağlar. Lamba ne kadar fazla kısılırsa ışık da o kadar sıcak olur.

   Philips myLiving Tigo

   Tavan lambası