Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler


  Essential LED Lamba:

  Tasarruf Ondan Sorulur

  Tasarruf Ondan Sorulur!


  Essential LED Lamba, eski teknoloji lambalar ile kolayca değiştirilerek, LED verimliliği ve tasarrufuna hızlı bir geçiş yapabilmeniz için Philips tarafından Türk tüketicisinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı.
   

  Essential LED Lamba, Enerji tasarrufu, uzun kullanım ömrü ve Philips kalitesiyle dikkat çekiyor. Üstelik,  A+ enerji tasarrufu sınıfında ve enkandesan lambalarla karşılaştırıldığında %85’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Tüm Lambalarınızı Esential LED Lambaya dönüştürmeye hazırlanın.

  Essential LED lamba sıcak sarı ve beyaz renk seçenekleri sunuyor.

  Satış Noktaları


  Ürünü şuradan satın al:
  Enerji tasarruflu Essential Led lamba ile yüzde 85e varan tasarruf edin.

  A+ Enerji Tasarrufu

   

  Philips Essential LED Lamba, A+ enerji tasarrufu sınıfında ve enkandesan lambalarla karşılaştırıldığında %85’e varan enerji tasarrufu sağlar. Örneğin, sadece 8W enerji çekerek ,son derece parlak bir aydınlık seviyesi yaratır. Üstelik,uygun fiyatıyla Essential LED Lamba hem cebinizi koruyacak, hem de konforunuzdan ödün vermeden, aylık enerji harcamalarınızı azaltacak.

  Essential led lamba 10000 saat kullanım ömrü ile çok uzun süre değiştirmeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

  Uzun Kullanım Ömrü

   

  Essential LED Lamba, enkandesan lambalarla(1,000 saat ömürlü)  karşılaştırıldığında çok uzun  kullanım ömrüne sahiptir (10,000 saat). Bu sayede Essential LED Lambayı kullanmaya başladıktan sonra, uzun bir süre alışveriş listenizde “Essential LED Lamba” yer almayacak.

  Geniş Uygulama Alanı

   

  Essential LED lamba farklı watt ve renk seçenekleri ile; tavan armatürlerinde, masa lambaları ya da abajurlarda kullanılabilir. Sıcak sarı ve beyaz renk alternatifleri ile de arzu edilen ambians yaratılabilir. Üstelik, Philips Essential LED lambanın Türkçe kutusu, tüketicilerimizin daha hızlı ve kolayca ürün hakkında bilgi edinmelerini sağlıyor.

  Essential LED lamba sıcak sarı ve beyaz renk seçenekleri sunuyor.

  Kılavuzlar ve Belgeler

  İlginizi Çekebilecek Videolar

  Doğru renk nasıl seçilir?

  İdeal ışık miktarı nasıl seçilir?

  Doğru ışıkla tasarruf nasıl sağlanır?