Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Dışarıda kaliteli zaman geçirin

  Şık ve fonksiyonel dış mekan aydınlatması, bahçenizin günün her saatinde ışıl ışıl görünmesini sağlar

  Bahçe ve balkon aydınlatması


  Bahçe aydınlatmanız ve dış mekan ışıklarınız ne kadar iyi olursa, dışarıda keyifli geçireceğiniz zaman da o kadar fazla olur. İster partiyi dışarı taşıyın, ister kitabınızla açık havada daha sakin zaman geçirin. İster  büyük bir bahçeniz ister küçük bir balkonunuz olsun, doğru ışık açık havada arkadaşlarınız ve ailenizle geçirdiğiniz zamanın kalitesini belirler.
  icon_energysaving_outdoor

  Kurulumu kolay


  Aydınlatma armatürü takmak zor bir iş olmamalıdır. Philips bahçe lambalarını kullandığınızda bu işi olası en kolay hale getirmek için çok çaba sarf ettiğimizi göreceksiniz. Dış mekan lambalarımızı yalnızca üç kolay adımda kurabilirsiniz. Tüketicilerin çoğu da aynı fikirdedir. Aslında, daha önce ürünlerimizin montajını yapmış olan kişiler de bunun ne kadar kolay olduğunu anımsıyor*.


  (*Kaynak: Ev Kullanım Testi Fransa - 2015)

  Icon_LEDincluded_outdoor

  Estetik ışık kalitesi


  Mükemmel geçen bir günün yine mükemmel biçimde tamamlanması için ayaklarınızı uzatın ve sakinleştirici beyaz ışığın yumuşak pırıltısına kendinizi bırakın. Beyaz ışık akşamları gevşemenize yardım ederek, dışarıda geçirdiğiniz keyifli zamanın tadına varmanızı kolaylaştırır. Dış mekan lambalarımız, sarı ışıkta 2700 Kelvin ya da soğuk beyaz ışıkta 4000 Kelvin renk sıcaklığına sahip sürekli ve eşit ışık çıkışı sağlar. 
  Icon_high-quality_outdoor

  Bahçenize ışıkla stil kazandırın


  Bahçe lambaları, iç mekan stili canlandırmalarınızı sorunsuz olarak dış mekan alanlarına taşımanıza olanak tanır. Aydınlatma armatürlerimiz, hedeflediğiniz görüntüyü tamamlamak ve her anınızı aydınlatmak amacıyla çağdaş veya geleneksel kaplamalarla tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve mükemmel ürün tasarımları; hepsi bahçe temanıza şık bir dokunuş ekleyebilmek için.

  Aydınlatmanızı sanal bir bahçede deneyin!

  Dış mekan aydınlatma tasarımı - ipuçları

  Bahçenizin daha parlak görünmesi için dolaylı aydınlatma kullanın

  Dolaylı aydınlatma ambiyans oluşturma açısından idealdir, öte yandan doğrudan aydınlatma daha fonksiyoneldir. İdeal yerleştirme açısından aydınlatma armatürlerini bir çalılık veya çitin arkasına gizleyin ya da armatürlerinizi teras duvarınıza doğru yönlendirin. Her durumda, görmeyi engelleyeceğinden parlak beyaz ışıkları doğrudan konuklarınızın görüş alanına girmeyecek biçimde yerleştirin.

  LED bahçe ışıkları bir masal efekti oluşturur

  Bahçenizin genişliğine bağlı olarak, ilave bahçe ışıklarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tercihinizi LED’lerden yana yapın; standart enkandesan ampullere göre daha uzun kullanım ömrü ve daha fazla enerji tasarrufu elde edin. Güneş enerjisiyle çalışan bahçe lambalarımız gün boyunca güneş ışığını toplar; böylece siz de gece boyunca şık atmosferdeki aydınlatmanın keyfini çıkarabilirsiniz! 

  Philips Abelia Lantern modelini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Hem mum ışığı efekti hem de daha güçlü ışığıyla balkonunuza ve bahçenize farklı bir ambiyans ekleyecek.

  Dış mekan lambalarınızı nereye yerleştirmelisiniz?

   

  Bahçenizin daha parlak görünmesi için dolaylı aydınlatma kullanın.

   

  Dış mekan aydınlatmanızın hem güvenlik hem de konfor açısından düzgün çalışması için lambaların doğru yerleştirilmesi çok önemlidir. Geceleri kesinlikle aydınlatılması gereken alanlar şunlardır:

  • giriş kapıları
  • garaj alanı
  •  evin köşeleri
  Abelia
  Anahtarlarınızı karanlıkta bulabiliyor musunuz?