Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Philips dış mekan aydınlatma ürünleri

  Her türlü dış mekanı aydınlatmak için kullanılabilen bahçe aydınlatma çözümleri

  Açık hava aydınlatması  - kendinizi iyi hissettiren etkisiyle

  İlkbahar dışarı çıkıp bahçenizi yenilemek için ideal zamandır. Benzer şekilde güneş severler ve temiz hava dostları da dışarılara akın ederek güneşi tenlerinde hissetmenin tadını çıkarmaya ve hemen arka bahçelerindeki yeşil cennetin içinde kendilerini yenilemeye çalışırlar. Bu açık hava keyfi neden güneşin batmasıyla sona ersin ki? Artık karanlık bahçeler geçmişte kaldı. Solar bahçe bahçe lambalarından LED dış mekan aydınlatmalarına kadar geniş bir yelpazeden seçeceğiniz ürünler, bahçenizde konforlu bir ambiyans yaratacak ve ılık yaz sıcağı keyfini gecenin geç vakitlerine kadar yaşamanızı sağlayacak.

   

  Kolay kurulum hakkında daha fazla bilgi için videoyu izleyin.

  Doğru ambiyansı Philips solar bahçe lambaları ve dış mekan duvar lambalarıyla yakalayın
  find-your-Doğru ışık dışarıda hava karardığında yolunuzu bulmanıza yardımcı olur

  Anahtarlarınızı karanlıkta bulabiliyor musunuz?

  outdoor_Şık ve fonksiyonel dış mekan aydınlatması, bahçenizin günün her saatinde ışıl ışıl görünmesini sağlar

  Ailenizle birlikte vakit geçirirken dışarıda daha iyi bir aydınlatma mı istiyorsunuz?

  Yüksek kaliteli güneş panelleri ve LED'ler kullanılarak tasarlanan Philips Solar bahçe lambaları daha uzun süreli ışık sağlamak amacıyla maksimum güneş ışığı toplamaya çalışır.

  Solar dış mekan aydınlatma


  Dış mekan lambalarınızda daha fazla esneklik ve daha hızlı kurulum için kablosuz montajın gücünü keşfedin

  Dış mekan aydınlatması – popüler, dayanıklı ve ekonomik bahçe aydınlatma ürünleri


  Benzersiz tasarım özellikleri, kaliteli malzeme ve işçilik, Philips dış mekan aydınlatma ürünlerinin mükemmel görünmesini aynı zamanda sağlam ve hava koşullarına dayanıklı olmasını da sağlar. İlkbaharın yeniden geleceğini bilerek ona göre tasarım yapılması; en zorlu kış koşullarında bile bahçe aydınlatma ekipmanlarınızın çalışmaya hazır durumda kalmasını sağlar. Güvenli kullanım ve kolay montaj sayesinde dış mekan lambalarımızı usta işi gibi düzgün ve kolaylıkla takabilirsiniz.

  Üstelik, dış mekan aydınlatma lambalarımız 25 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir ve entegre LED modüllerde 5 yıllık bir garantiyle birlikte sunulmaktadır. Ortalama 20 yıllık bir yenileme döngüsü hesaba katıldığında, ortalama bir evden daha az bakım gerektirdiği görülür; dışarıda geçirdiğiniz zamanı mümkün olduğu kadar zevkli kılmanın harika bir yolu.

  Bahçeniz için yenilikçi ve akıllı çözümler

  Hareket sensörleri

   

  Philips hareket sensörlü bahçe lambaları daha fazla güvenlik sunar ve belirgin biçimde enerji tasarrufu sağlar. Işık sensörleri gece ve gündüz arasındaki farkı algılar; öte yandan hareket sensörleri herhangi bir kişi yaklaştığında algılar.

  LED

   

  Philips LED dış mekan aydınlatma ürünlerinde en yeni teknoloji kullanılmaktadır. Bu ürünler yüksek ışık kalitesine sahip mükemmel bir lümen çıkışı sağlar. Sıcak beyaz ışık oluşturur ve uzun bir kullanım ömrü sunar.

  Solar LED


  Philips solar dış mekan aydınlatma ürünleri güneş ışınlarını kullanarak daha uzun süre ışık sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Solar bahçe bahçe lambaları elektrik kullanmadıkları için çevrenin korunmasına önemli katkıda bulunur. Ürüne Genel Bakış başlığı altından daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Bahçeniz için hep en iyisi: yeni bahçe aydınlatma ürünleri - 2016

  • Entegre LED modüllerinde 25 yıllık kullanım ömrüne ek olarak 5 yıllık garanti
  • Yüksek kaliteli malzeme ve işçilik
  • Sağlam ve hava koşullarına dayanıklı
  • Benzersiz ürün tasarımı ve güvenli kullanım
  •  Entegre LED'ler sayesinde eşit ışık dağılımı
  • Geleneksel ampullere göre daha az gölge oluşumu
  • UV testleriyle kanıtlanmış özellik: garantili renk sabitliği
  • Lamba değişimi gerektirmez
  • Daha düşük elektrik faturası anlamına gelen %90'a varan enerji tasarrufu
  • Yalnızca 3 basit adımda kolay kurulum
  • Güçlü ve sıcak beyaz ışık için 600 - 800 lümenlik LED modülleri
  • 12 - 15 Watt'lık enerji tasarruflu lambalarla karşılaştırılabilir
  • 2700 Kelvin renk sıcaklığına sahip gerçek renkte ışık
  Doğru dış mekan aydınlatma tercihi, yalnızca bahçenizde konforlu bir ambiyans sağlamak için değil, aynı zamanda özel olarak seçilen  duvar lambalarıyla  yeterli derecede aydınlatılmış ve güvenli bir giriş alanı tasarlamak için de kullanılabilir. Duvar lambaları  ayrıca teras ve balkonlarda sıcak aydınlatma efektleri oluşturarak eğlenceli yaz akşamlarını gecenin geç vakitlerine kadar yaşamanıza olanak tanır.
  Kaide ve havuz kenarı lambalarını da içeren LED dış mekan aydınlatma ürünleri, bahçe veya terasınızı aydınlatmak ve konforlu bir alan yaratmak için ideal çözümdür.
  Doğru dış mekan aydınlatma tercihi, bahçenizi huzurlu bir mekana dönüştürmenin yanı sıra, güvenlik açısından da önemli rol oynar. Giriş ve yürüyüş yolu lambaları evinizin girişini güvenli hale getirirken, misafirleriniz üzerinde etkileyici bir ilk izlenim bırakır.