Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bir lamba seçin
  Evinizin ortamını değiştirin

  Evinizdeki her oda için doğru aydınlatma armatürü

   

  Geniş armatür modeli yelpazemiz her odayı aydınlatma konusunda size yardım eder. Philips aydınlatma armatürleri, zemin ve duvar lambalarından tavandan asılı aydınlatmaya ve masa lambalarına kadar eviniz için mükemmel ışığı sağlar. Ev Aydınlatma Tasarımcısı aracını kullanarak ürünlerimizin farklı ve benzersiz aydınlatma modlarıyla evinizi nasıl değiştirebileceğini inceleyin. Belirli bir oda için mükemmel ortamı keşfedin; oturma odası aydınlatması için sıcak ve sakin ambiyanslardan, banyo ve mutfak aydınlatmasında parlak ve canlandırıcı ışık planlarına kadar geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz. Philips söz konusu olduğunda, evin iç aydınlatmasıyla ilgili iki fikir hiçbir zaman aynı olamaz.

  Eviniz için mükemmel
  aydınlatmayı bulun

  Ev aydınlatması tasarım aracımızı kullanarak evinizin aydınlatmasını deneyerek görün ve ona göre tasarlayın.

  Diğer aydınlatma ürünlerimizi bulun

  Armatürünüz için doğru ampulü bulun

   

  Philips Aydınlatma'nın geniş ampul modeli yelpazesini inceleyin. Farklı şekil, stil ve duya sahip çok çeşitli modeller mevcuttur. İster yaşam alanınız için mükemmel atmosferi oluşturma çabası içinde olun ister yalnızca enerji tasarrufu yaparak elektrik faturanızı düşürmek isteyin, burada size uygun bir model mutlaka var.

  HUE ile sınırsız olasılık

   

  Günlük aydınlatma düzeninizi olağanüstü bir deneyime dönüştürün. Renklerle oynayın veya akıllı lambalarınızı müziğinizle ve filmlerinizle senkronize edin.