Daha fazla marka


Tek ampul. 
Anahtarınız.
Üç ışık ayarı.

Yalnızca tek lambadan farklı ışık ayarları

Bazı durumlar için soğuk ışık gerekirken, bazıları için sıcak huzurlu ışıltının ambiyansı öne çıkar. Philips SceneSwitch LED lambalarıyla mum veya spot, bir lambadan farklı ışık ayarları elde edebilirsiniz. Üstelik dimmer cihazı da gerekmez! Aydınlatmanızı dinlenme, hobiler, eğlence veya çalışma için optimize edin. Yalnızca küçük bir anahtar döndürmesiyle. Üstelik zaten elinizde olan bir anahtarı kullanarak! Seçtiğiniz SceneSwitch lambası hangisi olursa olsun, bunların tümü yalnızca tek lambada farklı ışık ayarı sağlama esnekliğine sahiptir. Tümü mevcut anahtarınızla uyumlu çalışır. Ekstra kurulum gerektirmez.
One dinner, one LED lamp, three light settings
SceneSwitch Deneyimini Yaşayın

SceneSwitch Deneyimini Yaşayın


Bazen yapmakta olduğunuz şeye uyması açısından ambiyansta değişiklik yapmak istersiniz. Philips SceneSwitch LED lambasıyla ayarı kolayca değiştirerek, parlak bir ışıktan daha doğal bir ışığa, daha huzurlu bir sıcak ışıltıya geçiş yapabilirsiniz. Dimmer cihazı veya ilave kurulum gerekmez. Tek ihtiyacınız olan zaten mevcut olan anahtarınızdır.

Işığı açın, görünümü ayarlayın

Mevcut anahtarınızı kullanarak tek lambayla kendi görünümünüzü oluşturun. Standart LED'lerden farklı olarak bu Philips lambalar dimmer cihazı kurulumu gerektirmeden birden çok ayara olanak tanır.

Oynat öğesine tıklayarak Philips SceneSwitch ürün grubu hakkında daha fazla bilgi edinin.
 

Nasıl çalışır?

Üç ışık ayarı

 

Bu, fonksiyonel aydınlatmadan doğal ışığa ve huzurlu sıcak bir aydınlatmaya geçiş yapmanıza olanak tanır.

3 adımlı WarmGlow dimleme

Yalnızca takın ve çalıştırın

 

Dimmer cihazı veya ek kurulum gerekmez.
Duvardaki mevcut ışık anahtarınızla çalışır.

Yalnızca takın ve çalıştırın

Otomatik Bellek; dahili bellek çipi

 

Anahtar 6 saniyeden daha uzun süreyle kapalı tutulursa, lamba en son yaptığınız ayarları otomatik olarak bellekte tutabilir.

Otomatik bellek

RESET - Çoklu lamba senkronizasyonu

 

Birden çok lamba kullanılır ve bunlar senkronize edilmezse, lambaları varsayılan fabrika ayarına geri yüklemek için anahtarı ters ayara getirin (1 saniye içinde anahtarı açın ve yeniden kapatın).

Sıfırlama - Çoklu lamba

Dim edilemez

 

Bu lamba dimmer cihazlarıyla kullanıma uygun değildir.

Bir dimmer cihazıyla kullanıldığında dimmer ayarını %100 parlaklığa getirin

 

Popüler ürünler

Spot ışığın altında

Nasıl yapılır, topluluk sayfası ve öğretici

Nasıl yapılır, topluluk sayfası ve öğretici

Sonsuz gibi görünen bir seçenek yelpazesinde doğru lambayı seçmek gerçekten zor olabilir. Seçeneklerinizi daha iyi değerlendirmek için aydınlatma öğreticilerimizi izleyin.  
Doğru ışık her şey demektir

Doğru ışık her şey demektir

Amacınız ister doğru ruh halini oluşturmak ister bir işi yapmak için mükemmel ışığı bulmak isterse de mükemmel ışık efektleriyle dekorunuzu düzenleyerek kişiselleştirilmiş aydınlatma deneyiminizi oluşturmak olsun; Philips doğru ışığın evinizde ve hayatınızda nasıl bir etki yaratabileceğini gösterir ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda doğru ışığı seçmenizi kolaylaştırır.
Dimmer Uyumluluğu

Dimmer Uyumluluğu 

Uyumluluk tablomuzu kullanarak dimlenebilir LED ve kompakt floresan lambalarınız için doğru dimmer cihazını bulabilir, az ya da çok, dilediğiniz miktarda ışığın keyfini çıkarabilirsiniz.