Daha fazla marka

Led Classic: Açıkken de kapalıyken de dikkat çekmek için tasarlanmış

Nostaljik görünümü LED ile yakalayın

Bildiğimiz klasik görünümlü ampullerin, yeni tip LED filament ampullerin avantajlarına sahip olduğunu hayal edin. Enerji tasarruflu Philips LED classic ampullerle, artık bunu elde edebilirsiniz. Bildiğini ve sevdiğiniz tanıdık şekillerde üretilen bu ampuller, geleneksel ampullere göre yaklaşık %80 enerji tasarrufu sağlar ve on kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Philips LED spot classic, şebeke voltajlı halojen spotlarınız yerine mükemmel bir alternatiftir. Görünümleri aynıdır ve halojen ampullerdeki kadar renkli ve yoğun bir parlaklık verir. Uzun kullanım ömrüne sahip oldukları ve enerji tasarrufu sağladıkları için aynı zamanda önemli miktarda tasarruf da edebilirsiniz.
Classic LEDs
Bu uzun ömürlü lambaların dim edilebilen ve edilemeyen modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dekoratif aydınlatmanızın keyfini çıkarırken Philips kalitesinin avantajını kullanın. 

Farklı LEDClassic görünümlerini karşılaştırın

Popüler LED ürünleri

Yararlı Bilgiler

Nasıl yapılır, topluluk sayfası ve öğretici

«Nasıl Yapılır» Videoları

Hızlı ve kolay 'Nasıl Yapılır’ videolarımız size evinizdeki farklı odaları nasıl aydınlatacağınızı ve çok çeşitli ampuller arasından ihtiyacınız olan doğru ampulü nasıl seçeceğinizi  gösterir.  
Doğru ışık her şey demektir

Doğru ışık her şey demektir

İster doğru ruh halini oluşturmaya ister iş yapmak için mükemmel ışığı bulmaya ya da mükemmel ışık efektleriyle dekorunuzu düzenleyerek kişiselleştirilmiş aydınlatma deneyiminizi oluşturmaya çalışın. Philips, doğru ışığın evinizde ve hayatınızda nasıl bir etki yaratabileceğini gösterir ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda doğru ışığı seçmenizi kolaylaştırır.
Dimmer Uyumluluğu

Dimmer Uyumluluğu 

Uyumluluk tablomuzu kullanarak dimlenebilir LED ve kompakt floresan lambalarınız için doğru dimmer cihazını bulabilir, az ya da çok, dilediğiniz miktarda ışığın keyfini çıkarabilirsiniz.