Şu anda Philips aydınlatma web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerelleştirilmiş bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bir ampul seçin
  İhtiyacınıza en uygun ampulü
  bulun

  Her zaman en doğru seçimi yapın 

   

  Philips Aydınlatma'nın geniş ampul yelpazesine hoş geldiniz. Eviniz, ofisiniz ve daha fazlası için LED, halojen ve floresan ampulleri inceleyin. Farklı şekilleri, duy seçenekleri ve çeşitli tarzları ile geniş ürün yelpazesi. Evinde ideal atmosferi oluşturmak, çalışma alanını canlandırmak, renklerin ambiyansı nasıl değiştirdiğini görmek, dekorunu tamamlamak isteyenler için ya da enerji tasarrufu yaparak elektrik faturasını azaltmak isteyenler için, her ihtiyaca uygun bir ampul mevcut. Üstelik, sizin için en uygun olanı bulmak o kadar da zor olmayacak; çünkü ampul danışmanı uygulamamız hizmetinizde. Eğlenceli ve kolay kullanımı ile ihtiyaçlarınıza en uygun ampulü seçmenizi sağlıyor.

  Philips Aydınlatma modellerimizi keşfedin

  experience-dimmed

  Philips LED aydınlatmayı deneyin

   

  En yeni Philips LED teknolojisi ile kendinizi evinizde hissedin. Philips LED ışığı, ışıklar açılır açılmaz kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. LED ampuller çekici sıcak beyaz ışığı olağanüstü uzun bir kullanım ömrüyle birlikte sunar. LED ampuller ev ortamınızı zenginleştirirken anında ve dikkate değer enerji tasarrufu sağlar.

  oturma odası

  Evinizi kompakt floresan ışıkla canlandırın

   

  Philips kompakt floresan ampulleri (CFL) çekici bir ortam için konforlu ve loş ışık sunar. CFL ampuller yüksek performanslı, enerji tasarruflu ve uzun ömürlü ışık sağlar. Bu ampuller en fazla satılan enerji tasarruflu ampullerdendir. CFL ampuller, floresan aydınlatmanın enerjisini enkandesan armatürlerin rahatlığı ve popülerliğiyle birleştirir.

  doğru led ampul

  Doğru LED ampul nasıl seçilir? 

   

  İhtiyacınıza uygun LED ampulü kolayca seçebilmeniz için önerilerimizi inceleyin. 3 adımda doğru LED ampulü bulun.

  Ampul Danışmanı

  Diğer aydınlatma ürünlerini bulun

  vintage-experience

  Görünümü tamamlayan doğru ışık stili 

   

  Modern LED teknolojisine hazır ikonik tasarımın keyfine varın. Kişisel stilinize mükemmel biçimde uyan bir klasik lamba mutlaka vardır.

  hue-imagination

  Hue ile sınırsız olasılık

   

  Günlük aydınlatma düzeninizi olağanüstü bir deneyime dönüştürün. Renklerle oynayın veya akıllı ışıklarınızı müziğinizle ve filmlerinizle senkronize edin.