Daha fazla marka

Kendisini ödeyen

modern aydınlatma

 

 

Sürdürülebilir yatırımlar

 

İyi bir iş anlayışı oluşturan çevre dostu aydınlatma. Tipik bir hastanenin enerji faturasının %22'lik önemli bir oranı aydınlatmaya harcanır, ancak enerji tasarrufu teknolojisi bu masrafı %50'ye kadar azaltabilir. Akıllı kontrol sistemleri ekleyerek, tasarruf %80'e kadar artabilir. Bu şekilde masraf kesintileri ile, yeşil hastane aydınlatmasına yatırım yapmamaya gücünüz yeter mi?

 

Philips Sürdürülebilir ilke ve programları hakkında daha fazla bilgi için

Ucuz aydınlatma: riske değer mi?

Bir çok hastane belirli en ucuz aydınlatma seçeneklerini tercih ediyor. Başlangıçta uygun görünmelerine rağmen bu aydınlatmalar genellikle zaman içinde elektrik, bakım ve yenileme masrafları nedeniyle daha fazla masrafa neden olur. En ucuz seçeneği seçerek önemli tasarrufları kaçırıyor olabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi ve bakım gereklilikleri ile, enerji tasarruflu aydınlatmalar yakın gelecekte yatırım sağlamaktadır ve bozulmalarla ilgili kaygılanmanıza gerek yok.
Kadın hastane bekleme odasında yürüyor

Şimdi yatırım yapın, şimdi tasarruf edin ve tasarrufa devam edin

Sürdürülebilir hastane aydınlatmaları en az üç yıl içinde tam geri ödeme sağlayarak yüklendikleri andan itibaren enerji tüketiminizi azaltacaktır. Ancak enerji ve masraf tasarrufları uzun zaman devam eder. Ve daha az bakım gerektiren aydınlatma teknolojisine yatırım yaptığınızda, aynı zamanda hastane etkinliklerinin kesilmesini de en aza indirirsiniz.
Doktorlar bir hastayı muayene ediyorlar

Biliyor muydunuz? 

Hastane enerjilerinin %22'ye kadarı aydınlatma için kullanılır
Hastane enerjilerinin aydınlatma için kullanılan toplam yüzdesi
Düşük enerji LED aydınlatma kullanılarak %50'ye varan enerji tasarrufu
LED aydınlatma kullanılarak enerji tasarrufu
LED aydınlatma kontrollerini kullanarak %80'e kadar ek tasarruf
LED aydınlatma kontrollerini kullanarak ek tasarruf