Daha fazla marka

Her alan için mükemmel

kombinasyon

Aydinlatma araçları kombinasyonunu doğru elde etme

 

Montörlerin LED'in teknik ve ticari potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için, 'Uygulama paketleri' adı verilen yeni sanat paketler tasarlandı. Her bir paket, doğru LED armatürleri veya armatürler ve kontrollerin kombinasyonuna sahip olmaktan faydalanan bir gerçek yaşam uygulamasını temel alır.

Çoğu öğe popüler CoreLine aralığının parçası olduğundan, uyumluluk garantidir ve kurulum sorunsuzdur.

Ofis aydınlatma uygulamaları


Ofis

 

Ofis çalışma alanında, aydınlatma insanların odaklanmasına, iletişim kurmasına ve işbirliği yapmasına yardımcı olabilir. Doğru ışık sağlıklı, konforlu ve ilham veren bir ortam sağlayacaktır.

 

PDF'i indir

Koridor aydınlatma uygulamaları


Koridor

 

Koridor aydınlatmasının insanların hareketini kolaylaştırması gereklidir. Gerekenden daha fazla enerji tüketmeksizin, net bir görüş sağlamalıdır.

 

PDF'i indir

Endüstri aydınlatma uygulamaları


Endüstri

 

Endüstriye uygulamalar, düşük enerji ve düşük bakımın şart olduğu durumlarda etkili aydınlatmayı gerektirir. Aydınlatmanın, net, güvenli ve hoş bir ortam oluşturması da gereklidir.

 

PDF'i indir

 

 

Depo aydınlatma uygulamaları


Saklama

 

Depo alanları sıkışık ve yoğun olabilir. Ancak, doğru aydınlatma ile hala erişilebilir ve net, canlı ışıkla gezinmesi kolay olabilir.

 

PDF'i indir

Araç parkı aydınlatma uygulamaları


Araç Park Yeri

 

Araç park yerlerinde, ister yürüyor ister sürüş yapıyor olsunlar, insanların yollarını hızlıca ve güvenli şekilde bulabilmesi en önemlisidir. Bu, karanlık alanlar olmadan parlak, anında açılan aydınlatma demektir.

 

PDF'i indirUygulama paketlerinin tümü, uygulama kavrayışları, aydınlatma tasarımları, toplam sahip olma maliyeti anlamında tasarrufları hesaplamak için bir araç, paketteki ürün kombinasyonunun nasıl uygulanacağına ilişkin ayrıntılar ve çok daha fazlası dahil pek çok avantaj sunmaya yardımcı, hedefe yönelik bir araç seti ile birlikte gelir.

Örnek referanslar

Master LED lambalar

fazla bilgi

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın