StoreWise - Daha fazla ışık,

daha az enerji kullanımı

StoreWise

 

Modern aydınlatma sistemleri sadece bir alanı aydınlatmaktan daha fazlasını yapabilir. Bu nedenle, LED, gün ışığı entegrasyonu ve ışık kontrolü sayesinde yalnızca ekonomik ve esnek değil, aynı zamanda hoş bir atmosfer oluşturmaya, ürünleri en iyi ışıklarında göstermeye ve sonuç olarak satışları arttırmaya da yardımcı olan çözümler geliştirdik.

Philips LED armatürleri meyve ve sebzeleri en iyi ışıklarında gösterir - StoreWise
Edeka Burgwedel, Almanya'da Philips led armatürleri altındaki meyveler - Philips StoreWise

Daha fazla ışık, daha az enerji kullanımı

 

Modern LED armatürleri, sadece ışık üretmekten çok daha fazlasını yapabilir. Geleneksel ışık kaymalarının aksine, hemen hemen tüm enerjileri, ısıya çevrilmek yerine ışık olarak yayılır. Bu, %60 kadar daha az elektrik gerektirdikleri anlamına gelir.

 

Işık kontrolü StoreWise Kutusu

 

Belli döngüler her gün çalışan bir süpermarkette düzenli olarak kendini tekrar eder. Kullanıcı tabanlı zamanlama bu döngülerden yararlanabilir. Aydınlatma sistemini kolaylaştırmak ve kullanımı rahat hale getirmekle birlikte, bu, enerji tüketimini de %16'ya kadar kısabilir.

 

Daha fazlasını öğrenin

 

Philips Aydınlatma Spar, Viyana, Avusturya'da kucaklayıcı bir ortam oluşturur - Storewise
İki kadın Kaiser's Tengelmann Oberhausen, Almanya'da Philips aydınlatma altında alışveriş yapıyor. Spar, Viyana, Avusturya'da kucaklayıcı bir ortam.

Gün ışığı entegrasyonu

 

Güneş ışığının, süpermarkette olsak bile, bizi canlandırma ve zindelik hissinizi destekleme özelliği vardır. Ve aynı zamanda tamamen ücretsizdir. Gün ışığını mağazalara dahil etmek, gelirleri %40'a kadar arttırabilir ve enerji faturalarını %65 kadar düşürebilir.

 

Daha fazlasını öğrenin

 

FreshFood

 

Bir ürün ne kadar iyi sunulursa, müşteri için alışveriş deneyimi o kadar keyifli hale gelir. Burada tam olarak doğru aydınlatma mükemmel mağaza ortamını oluşturabilir. Her bir ürünün en iyi ışığında sergilendiğinden emin olmak, gelirlerinizi arttırmak üzerinde kesin bir etkiye sahiptir.

 

Daha fazlasını öğrenin

EDEKA Glückstadt, Almanya'da en iyi hallerinde görünen, Philips süpermarket aydınlatması altındaki meyveler - Philips Store Wise

Tam Hizmet

Philips süpermarket aydınlatması altında en iyi hallerinde görünen meyveler - Philips Store Wise

 

Yenilikçi aydınlatma sistemlerinde bir öncü olarak, hem deneyim hem de uzmanlık açısından geniş bir zenginliğe sahibiz. Ortağınız olarak, mağazanızın planlaması ve geliştirilmesi sırasında bunların her ikisini sizin için kullanılabilir hale getiririz.

 

Fullservice hakkında daha fazla bilgi edinin

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın