Daha fazla marka

Mağazaları 

hikayelere dönüştürür

AmbiScene

perakende ortamları için esnek aydınlatma

AmbiScene perakendecilere yeni kapılar açmaktadır. Esnek aydınlatması müşterilerin dikkatini çekmek ve geri gelmelerini sağlamak için sayısız yeni yol sunar. Akıllı aydınlatma efektleri markanızı yansıtabilir ve ziyaretçilerin etrafta yollarını bulmalarını sağlar. Ve tek bir düğmeye dokunmasıyla, AmbiScene aydınlatma yeni koleksiyonlara ve temalara uygun olacak şekilde değişebilir.
Philips AmbiScene aydınlatma ile çekici bir perakende ortamı yaratma

Müşteri deneyimini geliştirme

 

AmbiScene aydınlatma, müşteri yolculuğunun her aşamasını güzelleştirebilir. Etkileyici dış mekanlarla dikkatlerini çekin. Davetkar ambiyanslara hoş karşılayın. Muhteşem efektlerle onları ürünlere doğru yönlendirin. Deneme kabinlerinde güzel görünmelerini sağlayın ve ödeme noktasında unutulmaz anılar yaşatın.

 

Almanya'daki Markenstore vitrini Philips AmbiScene ile aydınlatılmıştır

Olaylar

AmbiScene'i Uygulama

Bir AmbiScene çözümü üretmek ekip çalışması gerektirir. Süreç pazarlama uzmanları, perakende danışmanları mimarlar, aydınlatma tasarımcıları, teknisyenler ve mağaza personeli ve Philips uzmanları gerektirebilir. Bu marka stratejinizi yansıtan bir konseptle başlar. Bu fikir daha sonra aydınlatma danışmanı ile yaratıcı bir tasarıma dönüşür.


AmbiScene tasarımınız, son teknolojide üretilmiş ampuller, armatürler ve kontroller kullanılarak hayata taşınmıştır. Philips aydınlatma teknolojisi ile, neredeyse bütün fikirler gerçeğe dönüşebilir. Ve sezgisel arayüzümüz sayesinde, farklı durumlar için mağaza ambiyansını kolayca adapte edebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Philips AmbiScene aydınlatma, Amsterdam, Hollanda'da bulunan Shoebaloo ayakkabı mağazasında benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmıştır

AmbiScene ilham vermiştir

 

AmbiScene bir aydınlatma ürünü değildir. Perakende stratejisini yaratıcı, heyecan verici yollarla geliştirmeye yardımcı olmak için bir dizi esnek, dinamik aydınlatma sistemlerini bir araya getirir. AmbiScene ışıkları başka teknolojilere entegre edilebileceğinden, müşterinin seveceği etkileşimli kurumlar yaratmak için de kullanılabilir.

Philips AmbiScene aydınlatma ile aydınlatılan moda mağazası

Bizimle temasa geçin

 

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

 

Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın