Daha fazla marka

Daha akıllı

depo

aydınlatma

Esnek ve akıllı bir enerji tasarruf sistemi

Sistem faydaları

 Daha az bakım

GreenWarehouse sistemimizde kullandığımız LED armatürler güvenilirlik konusunda oldukça tanınmaktadır – bölgelendirmeye ek olarak, kullanım ömrünü ayrıca uzatan hareket sensörü ve kontroller de daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve maliyetin azaltılmasına yardımcı olur – böylece, geleneksel bir aydınlatma sistemiyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha düşük sahiplik maliyetinin tadını çıkarabilirsiniz.

 Sağlık ve esenlik

Daha yüksek ışık kalitesi daha fazla rahatlık anlamına gelir. İnsanlar daha iyi hissettiğinde daha iyi çalışır, bu da hem üretkenliğin artması hem de herkesin mutlu olması anlamına gelir. Yeni jenerasyon LED yüksek tavan aydınlatmamız daha tutarlı ışık kapsamı sunar, böylece karanlık alan oluşmaz ve renkler daha iyi yayılır, böylece çalışanlar işlerini daha iyi yapabilir ve müşteriler daha iyi hisseder.

 Karbon ayak izini azaltma

Giderek daha fazla, kurumlar karbon ayak izlerini azaltmak konusunda zorlanıyor. Karbon emisyonlarınızı etkili GreenWarehouse aydınlatma sistemiyle azaltmak %50'ye kadar enerji tasarrufu sağlar, aydınlatma maliyetin ve karbonun azaltılmasına akatkıda bulunabilir.

Karmaşık olmayan kontroller

 

Karartılabilir LEDs yapısı kablosuz kontrollerin doğal bir ortak olduğu anlamına gelir. Kablolu kontrollerin kurulmasıyla ilgili maliyet ve karmaşıklık tamamen ortadan kaldırılabilir, kablosuz sistemimiz bunu oldukça kolay hale getirmiştir, çünkü bir pakette her şeyi bir araya getirdik ve kurulumdaki, hizmete almadaki ve günlük işlemlerdeki karışık her şeyi ortadan kaldırdık.

Şirket hedeflerini karşılama

 

Ticari ve aydınlatma perspektifinden karşılaştığınız güçlükleri anlıyoruz. Aydınlatma konusundaki uzun geçmişimiz yenilikçiliği korumak için özel olarak çalıştığımızı göstermektedir. Philips yeni ürün geliştirmeye diğer aydınlatma şirketlerinden çok daha fazlasını harcamaktadır (kazancın yaklaşık %7'si) – ve odağımız işletmenizi etkili bir şekilde geliştirmektir.

Bir bakışta enerji ve maliyet tasarrufları

Yatırımda tipik geri dönüş
Olası enerji ve maliyet tasarrufları
Sabit Işık Çıkışıyla ilave enerji tasarrufu

Hızlı yatırım geri dönüşü

 

Philips GreenWarehouse sistemi için tipik yatırım geri ödeme süresi üç yıldır, çünkü LED verimliliği kontrollerle ve bölgelendirmeyle birleşerek %50 enerji ve maliyet tasarrufu sağlar. Sabit Işık Çıkışı – kurulumdan doğru lümen seviyesine karartarak aydınlatmayı ayarlamak %10 ilave enerji tasarrufu sağlayabilir.

220k €'ye kadar

10 yıl boyunca tasarruflar

10 yıllık bir süre boyunca toplam sahip olma maliyeti

10 yıllık bir süre boyunca yatırımdan geri dönüş örneği