GreenWarehouse -

akıllı ve çevre dostu depo aydınlatma

Depolar için mükemmel bir paket

 

Yüksek tavan bir zamanlar yüksek maliyet anlamına gelirdi – aydınlatma kurulumu ve bakım pahalı  ve zordu ve aydınlatma kontrolleri aşırı zordu. Ama artık değil.

Philips GreenWarehouse akıllı depo aydınlatması

Tek basit çözüm


GreenWarehouse sistemimiz, basit, birleştirilmiş bir çözümdür ve üç tip karartılabilir LED armatürü ve kablosuz kontroller içerir – bölgelere yapılandırılması kolaydır ve her an yeniden yapılandırılabilir.


Sistem esnek ve geleceğe karşı korumalı bir çözüm sunar ve depo aydınlatma verimliliğinizi maksimum düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Gereksinimlerinize uygun tasarlanmıştır


Depolarınız farklı şekillerde ve boyutlarda olabilir. Gereksinimleriniz ne olursa olsun akıllı Philips GreenWarehouse sistemi alanınızı etkili ve verimli bir şekilde aydınlatmanıza yardımcı olabilir. Bu sistemin en iyi yönü ise alanınıza uygun olacak şekilde hepsinin bir pakette tasarlanmış olmasıdır. Kablosuz olduğundan kurulumu ve çalışmaya başlaması kolaydır. Ayrıca yeniden yapılandırması kolay olduğundan değişen gereksinimlere kolayca uyum sağlar.

Tek paket


Üç farklı armatürden oluşan tek bir paket oluşturduk – genel açık alan aydınlatması için Philips GentleSpace, Philips Maxos LED ve raflar ve kablosuz kontroller için Philips Pacific LED. Boyutu ne olursa olsun deponuza uydun olması için bir paket yaratabilirsiniz, sistem tamamen ölçeklendirilebilirdir.
Philips GreenWarehouse akıllı depo aydınlatması - tek paket

Basit ve maliyet etkili


Ayrı bileşenleri olan bir sistemin satın alınmasını daha maliyet tasarruflu hale getirdik. İhtiyacınız olan her şeyi sipariş vermesi ve kurması kolay tek bir pakette topladık – maliyet etkili yükseltilebilir veya 12 metreye kadar bir tavan yüksekliğine uygun yeni yüksek tavan kurulumu için mükemmel tercih.
Philips GreenWarehouse akıllı depo aydınlatması  - maliyet düşürücü

Yeni binalar ve yükseltmeler


İster yeni gelişiyor olun, ister mevcut bir alanı daha etkili bir nokta atışıyla yeniden oluşturmak istiyor olun, sistemimiz hızlı kullanım ve kolay kurulum için uygundur. Sistemi kendiniz kurabilir ve hizmete alabilirsiniz veya sizin için her şeyi biz yaparız.
Philips GreenWarehouse akıllı depo aydınlatması